חדשות

נתוני הלמ”ס: ראש העין העיר שאליה מהגרים הכי הרבה תושבים. בת ים, בני ברק ות”א בשישיית הערים שאותן עוזבים הכי הרבה תושבים

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה פרסמה את נתוני הבריאות, ההגירה וההישגים החינוכיים ברשויות המקומיות בארץ, כשהנתונים מתייחסים לשנת 2017.

אם מדד ההגירה החיובית והשלילית לערים מצביעות על האטרקטיביות, הפיתוח ועוד פרמטרים שונים של העיר – אז המצב של ראש העין מצוין ושל ערים במרכז כמו תל אביב, בת ים ובני ברק, אמור להדאיג – זאת לפי נתונים המתייחסים לשנת 2017.

את מדד ההגירה החיובית מובילה בראש ראש העין עם מספר העומד על כ-4,119 תושבים חדשים, ואילו העיר החדשה בשרון חריש קלטה כ-2,100 תושבים חדשים. אחריהן, במקום השלישי מתייצבת באר יעקב עם 2,078 תושבים חדשים.

 

בתחום ההגירה השלילית עומדות בראש ירושלים, במקום השני אשדוד ואילו חיפה מתייצבת במקום השלישי הלא מחמיא עם 2,369 תושבים שעזבו את העיר.

בני ברק מתייצבת במקום הרביעי עם  כ-2,158 איש שנטשו את העיר. בת ים במקום החמישי עם כ-2,113 תושבים שעזבו את העיר, ואחריה תל אביב, עם 1,514 שעזבו במהלך 2017.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות