בריאות

ממצאים קשים, המסכנים את בריאות הציבור, נמצאו בחנות לממכר בשר “שוויצריה הקטנה” בפ”ת. 100 ק”ג בשר הושמדו

השירות הווטרינרי העירוני פתח תקווה קיים בחודשים האחרונים בדיקות בחנות לממכר מזון "שוויצריה הקטנה", ברחוב אורלוב 92 בפתח תקווה והממצאים היו קשים, כאלו המסכנים את בריאות הציבור

בתאריך 16.12.18 ערכו אנשי השירות הווטרינרי של פתח תקווה ביקורת בעסק “שוויצריה הקטנה”, ברחוב אורלוב 92. בביקורת נכחו ד”ר אולג זולוטושקו, ולדימיר (מנהל החנות) וד”ר עמית בן שמחון רופא וטרינר עירוני.

בביקורות זו התגלו ממצאים המעידים על סכנה ישירה לבריאות הציבור. במהלך הביקורת הושמדו מוצרים קפואים פגי תוקף (ממקפאי האמבטיות הממוקמים באולם שירות הלקוחות המרכזי), נקניקים פגי תוקף (ממקררי הגיבוי ומהמעדנייה) ומוצרים קפואים שנמצאו מופשרים. סך הכל הושמדו מעל 100 ק”ג מוצרי בשר.

בנוסף, נמצא שקיימת פעולה יצרנית של אריזת מוצרים מן החי, כל זאת בזמן שלמקום אין כלל רישיון עסק או יצרן.

Tags

בבדיקות נוספות בעסק נמצאו מוצרים פגי תוקף גם בוויטרינת הקפואים, גם במעדניה וגם במקפיא במחסן.
באטליז נמצאו תחנות עבודה מלוכלכות ונמצאה חלודה במתלה הווים המחזיק בשר טרי, ונמצאו ליקויים נוספים.
מהשירות הווטרינרי נמסר: “יתכן שנעשה ניסיון לשינוי בעסק אבל השינוי אינו מספיק ועדיין נמצאים מוצרים שפג תוקפם ומהווים סכנה לבריאות הציבור. יש לציין שהציון שקיבל העסק בשלוש הביקורות האחרונות היה גרוע”.

 

צילומים: עיריית פתח תקווה

  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות
  Close
  Close