ניוזים חמיםחדשותחיפה

עו"ד דוד עציוני נבחר ליו"ר איגוד ערים חיפה לביוב

יו"ר איגוד ערים חיפה לביוב, עו"ד דוד עציוני, הודה לחברי מועצת האיגוד "בכוונתי לפעול להמשך תנופת הפיתוח במכון הטיהור תוך שיתוף פעולה פורה בין נציגי הרשויות המקומיות החברות באיגוד ערים חיפה לביוב"

בישיבת מועצת איגוד ערים חיפה לביוב, שהתקיימה השבוע (א'), נבחר חבר מועצת העיר חיפה עו"ד דוד עציוני ליו"ר האיגוד. זו תהיה הקדנציה השנייה בתפקיד של עו"ד דוד עציוני, שכיהן בתפקיד במשך למעלה משנתיים במחצית הראשונה של הקדנציה הקודמת. יו"ר איגוד ערים חיפה לביוב עו"ד דוד עציוני, הודה לחברי מועצת האיגוד על בחירתם בו ואמר, "בכוונתי לפעול להמשך תנופת הפיתוח במכון הטיהור תוך שיתוף פעולה פורה בין נציגי הרשויות המקומיות החברות באיגוד ערים חיפה לביוב".

מאיגוד ערים חיפה לביוב, נמסר: "אנחנו מברכים על בחירתו של עו"ד דוד עציוני לתפקיד יו"ר האיגוד. מר עציוני הוביל את האיגוד בקדנציה הקודמת בעת כהונתו במשך כשנתיים כיו"ר להישגים ולשדרוג המסתכם בלמעלה מ-700 מיליון שקל. מטרתו של האיגוד היא בראש ובראשונה פיתוח התשתיות בחיפה והרשויות באזור למען רווחתם של התושבים ללא שיקולים פוליטיים כאלה ואחרים.

לפיכך, חברי מועצת האיגוד אשר מייצגים את כל ראשי הרשויות באזור, מצאו לנכון שעו"ד דוד עציוני הינו האיש הראוי ביותר והחליטו למנותו ליו"ר האיגוד לתקופת כהונה חדשה. אנחנו משוכנעים ביכולתו של מר עציוני להמשיך ולהוביל את תנופת הפיתוח של האיגוד על מנת לאפשר את הטיפוח האורבני והתשתיות באזור. מבלי לשדרג את המט"ש לא ניתן יהיה להמשיך את הפיתוח של חיפה והרשויות מסביב".

יצוין כי, איגוד ערים חיפה לביוב אחראי על איסוף וטיפול בשפכים של העיר חיפה רבתי ושל ערים וישובים הסמוכים לה. הרשויות החברות באיגוד ערים חיפה – ביוב הן: חיפה, קרית אתא, קרית ביאליק, קרית מוצקין, קרית ים, שפרעם, נשר וטירת כרמל. בנוסף, מטפל מכון הטיהור בחיפה גם בשפכים המגיעים מרשויות נוספות, שלא חברות באיגוד, כגון: המועצה המקומית רכסים, המועצה המקומית אעבלין, המועצה האזורית זבולון ועוד.

 

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות