ניוזים חמיםחדשותנשר

מנכ״ל עיריית נשר, צחי שומרוני, נבחר לכהונה משותפת כיו״ר איגוד ערים לביוב חיפה

צחי שומרוני ״אני מודה לראש עיריית נשר, רועי לוי, על הבעת האמון ונרגש מאוד על כך שגם הנהלת האיגוד, המורכבת מנציגות של הערים במטרופולין, נתנו בי את אמונם"

צחי שומרוני, מנכ״ל עיריית נשר (42) מונה השבוע לכהן כיו״ר משותף של איגוד ערים לביוב חיפה יחד עם חבר מועצת העיר חיפה דוד עציוני. בשנתיים הקרובות יכהן שומרוני כסגן יו״ר ומורשה חתימה ובעוד שנתיים יכנס לתפקיד היו״ר.

איגוד ערים לביוב חיפה, הינו האיגוד האחראי על טיפול בשפכים של מטרופולין חיפה המאכלס 700,000 בני אדם וכן תעשיות נוספות. טיפול בשפכים, הכולל , הפרדה של התרכובת האורגנית מן השפכים מביא לחיסכון שנתי של קרוב לשלושים ושמונה מיליון מ"ק מים למשק המים בישראל. הטיפול בשפכים מונע מטרדים וסכנות לבריאות הציבור וכן מקטין את ההשפעה האקולוגית השלילית.

צחי שומרוני ״אני מודה לראש עיריית נשר, רועי לוי, על הבעת האמון ונרגש מאוד על כך שגם הנהלת האיגוד, המורכבת מנציגות של הערים במטרופולין, נתנו בי את אמונם. טיפול נכון בשפכים, הוא חלק חשוב באיכות החיים של תושבים במטרופולין. האיגוד מביא ליעול נוסף אשר חוסך הון במשאבים הציבוריים וחלק מהתוכניות שלי להרחיב את פעילות האיגוד בתחומי יצור חשמל מהתוצרים שמכון מפיק ובכך לייעל את פעילות וחוסנו הכלכלי. נמשיך להוביל את האיגוד בייעלות ובשירותיות.״

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות