ניוזים חמיםחדשות

דרך הים, חיפה: גבר כבן 45 פונה במצב בינוני לאחר שנפל מגובה

"כשהגעתי למקום, הכווינו אותי לעבר גבר כבן 45 הסובל מחבלה רב מערכתית, לאחר שנפל מגובה כארבעה מטרים. יחד עם חובשים ופארמדיקים של מד"א, הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני, הכולל קיבוע וחבישות"

כונני ארגון הצלה הוזעקו לדרך הים בחיפה בעקבות דיווח על נפילה מגובה. יחד עם חובשים ופארמדיקים של מד"א, העניקו הכוננים טיפול רפואי לגבר כבן 45 עם חבלה רב מערכתית, והוא פונה במצב בינוני להמשך טיפול בבית החולים רמב"ם בעיר.

חובש הצלה אברומי אנגלרד שהגיע ראשון למקום מדווח: "כשהגעתי למקום, הכווינו אותי לעבר גבר כבן 45 הסובל מחבלה רב מערכתית, לאחר שנפל מגובה כארבעה מטרים. יחד עם חובשים ופארמדיקים של מד"א, הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני, הכולל קיבוע וחבישות, והוא פונה במצב בינוני להמשך קבלת טיפול רפואי בחדר הטראומה בבית החולים רמב"ם בעיר."

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות