ניוזים חמיםחדשות

יונה יהב בכנס הנדל"ן שנערך בחיפה:" יחד נצעיד את חיפה קדימה ונבנה עיר מודרנית שתהיה מודל לחיקוי"

יהב: "האינטרס של כולנו כאן משותף: בניית עיר טובה ונכונה, עיר שתהיה בית עבור כולנו, עיר שתתאים לא רק להווה אלא גם ותשים את היסודות לעתיד טוב יותר עבור הדורות הבאים. עיר שתציע איכות חיים גבוהה, דיור בר השגה, תחבורה ציבורית יעילה, שטחים ירוקים ופיתוח כלכלי משגשג"

ראש עיריית חיפה, יונה יהב, נשא הבוקר את נאום הפתיחה בכנס הנדל"ן הגדול שנערך היום באצטדיון העירוני סמי עופר, בהשתתפות מאות יזמים, קבלנים, שמאים ובעלי עניין. יהב אמר בנאומו:" חיפה, עיר בעלת פוטנציאל אדיר להתחדשות עירונית.
אני מברך את כל באי הכנס, בכירי עולם הנדל"ן, מקבלי ההחלטות, גורמי המקצוע הטובים ביותר, יזמים, אדריכלים, מהנדסים, עורכי דין, שמאים, מובילי דעת קהל ועוד. כולכם הגעתם לכאן היום מתוך הבנה עמוקה של החשיבות הטמונה בפיתוח ערים, בבניית עתיד משגשג ובחיזוק הכלכלה הישראלית. חיפה, עיר יפהפייה ועתיקה, עומדת בפני צומת דרכים. אנו חווים התעוררות משמעותית בתחום הנדל"ן, וזאת לצד אתגרים רבים. אני מאמין שעבודה משותפת, בשיתוף פעולה מלא בין עיריית חיפה, חברות הבנייה, המתכננים וכל הגורמים הרלוונטיים, היא המפתח להצלחה. האינטרס של כולנו כאן משותף: בניית עיר טובה ונכונה, עיר שתהיה בית עבור כולנו, עיר שתתאים לא רק להווה אלא גם ותשים את היסודות לעתיד טוב יותר עבור הדורות הבאים. עיר שתציע איכות חיים גבוהה, דיור בר השגה, תחבורה ציבורית יעילה, שטחים ירוקים ופיתוח כלכלי משגשג. אני מאמין שביחד, נוכל להפוך את החזון למציאות.
אני פותח את שערי העיר בפניכם, ומזמין אתכם לשיתוף פעולה פתוח ושקוף. יחד, נוכל להוביל את חיפה קדימה, ולבנות עיר מודרנית, יפהפייה ומתקדמת, שתהווה מודל לחיקוי עבור ערים אחרות בישראל וברחבי העולם."

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות