ניוזים חמיםחיפה

יניב בן שושן, יו"ר סיעת הליכוד בחיפה נפגש עם שרת התחבורה מירי רגב בביקורה בעיר

"ביקשתי להזרים תקציבי פיתוח ותשתיות לעיר, בין השאר דרך חברת יפה נוף. חברה עירונית שבחמש השנים האחרונות ירדה מכוחה וכמעט חוסלה עקב חוסר תקשורת יזום בין העירייה לממשלה. כעת משהתחלף שלטון בעיר, צריך להחזיר ליפה נוף את כוחה כדי שתוכל לפתח את העיר ולשרת את כל מטרופולין חיפה"

יניב בן שושן יו״ר סיעת הליכוד במועצת העיר חיפה נפגש הבוקר עם שרת התחבורה (ליכוד) מירי רגב וקרא לשיתוף פעולה חשוב בין העירייה לממשלה:
״אני שמח להוביל הגעתם של ח״כים ושרים בפרט מהליכוד לעיר חיפה. זה דבר חשוב מאוד – חיזוק הקשר בין העיר והעירייה לממשלה. כך הבטחתי למצביעים במהלך הבחירות וכעת אני מקיים. הבטחתי שאהיה שגריר של חיפה, בין אם אהיה בקואליציה ובין אם באופוזיציה. אחרי 5 שנים של יובש תקציבים שלא הגיעו לעיר חיפה מהממשלה אני שמח לבשר שהקשר חודש והוא יהיה קשר איתן. הגעתה של שרת התחבורה היא הסנונית הראשונה להגעת שאר שרים ח״כים תקציבים והשקעה בחיפה. בפגישה עם השרה ביקשתי להוזיל את תעריפי מנהרות הכרמל שמאמירים ועולים מדי כחצי שנה. כעת משאנו נמצאים לפני העלאה נוספת ועם הגעתה של השרה ביקשתי את התערבותה במניעת ההעלאה כשלב ראשון ובהמשך גם ביטול מוחלט של האגרה. המנהרות משרתות את תושבי חיפה והאזור כולו. כל מי שמגיע ממרכז הארץ צפונה עובר במנהרות. זאת קופת כסף שמתמלאת רק בגלל המבנה הטופוגרפי של חיפה והיעדר חלופות נסיעה. אם לא די בכך, המצב הביטחוני נותן את אותותיו ורבים משתמשים במנהרות במיוחד בשעה זו. אך במקום שהמחיר ירד הנהלת המנהרות מנצלת זאת ומעלה מחירים. זאת גזירה שאסור להסכים לה וביקשתי מהשרה שתילחם בכך בכל כוחה. בנוסף ביקשתי להזרים תקציבי פיתוח ותשתיות לעיר, בין השאר דרך חברת יפה נוף. חברה עירונית שבחמש השנים האחרונות ירדה מכוחה וכמעט חוסלה עקב חוסר תקשורת יזום בין העירייה לממשלה. כעת משהתחלף שלטון בעיר, צריך להחזיר ליפה נוף את כוחה כדי שתוכל לפתח את העיר ולשרת את כל מטרופולין חיפה עם הגדלת ההשקעה בחיפה. כמו כן דיברנו על הוספת פרויקטים כמו השלמת רכבלית מרכס הכרמל לים בדומה לרכבלית הקיימת בין לב המפרץ לטכניון ולאוניברסיטה, שאותה יזם שר התחבורה הקודם מטעם הליכוד. הרכבלית היא לא רק יעד תיירותי היא גם נתיב תחבורה חלופי בעיר בעלת טופוגרפיה קשה.
הליכוד בחיפה בראשותי יהיה גורם משמעותי בחיבור עם הממשלה. אני מתכוון להשקיע את מלוא מרצי כדי להביא לעיר תקציבים, השקעה, תנופת פיתוח והידוק הקשרים עם הממשלה. אני מודה לשרה רגב שהתחייבה לפעול להגשמת בקשותיי ומודה לראש העיר יונה יהב שמאפשר לי לייצג את העיריה מול השרים והח״כים שלנו בליכוד.״

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות