ניוזים חמיםנשר

היסטוריה בנשר: לראשונה הופקדה תוכנית ענק להתחדשות עירונית של 1,005 יחידות דיור בשכונת תל חנן

136 יחידות דיור אשר הוקמו בשנות ה-60 המוקדמות בשכונת תל חנן בנשר יפונו, במקומם יוקמו 1005 יחידות דיור חדשות. המשפחות שיפונו, יזכו לדירות חדשות

היסטוריה בנשר: לראשונה הופקדה תוכנית ענק להתחדשות עירונית של 1,005 יחידות דיור בשכונת תל חנן

הופקדה תוכנית ענק להתחדשות עירונית בכונת תל חנן בנשר: במסגרת הפרוייקט יפונו כ- 136 יחידות דיור אשר הוקמו בשנות ה-60 המוקדמות.
כל משפחה תזכה לחזור לדירה חדשה, מודרנית ומרווחת, הבניינים יצויידו במעליות, חדר דיירים, שטחים ציבוריים פתוחים ושימושים ציבוריים.

העיר נשר נודעה בשנים האחרונות כעיר המתפתחת ביותר במטרופולין.
לאחר הנחת אבן הפינה לשכונה החדשה ולפארק האגמים המטרופוליני, אשר יקומו על חורבות מפעל המלט המיתולוגי, צפויה השכונה לאכלס 5,000 יחידות דיור, ולצידה תוכניות ההתחדשות העירונית תופסות תאוצה ויחדשו את השכונות הוותיקות בעיר.

הפרוייקט הנוכחי הינו אחד מתוך 30 פרוייקטים הנמצאים בשלבים שונים של אישורים בעיר, מדובר במהלך אשר ישביח את נכסי הנדל״ן דווקא בשכונות הוותיקות, לא פעם לאוכלסייה מעוטת יכולת.

ראש העיר, רועי לוי אמר: ״מעל עשור אני מעלה על נס את החשיבות של התחדשות עירונית, לא רק כצורך נדל״ני, אלא, כצורך ביטחוני! בשנה האחרונה הקמנו יחד עם הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית מינהלת עירונית בעירייה, הפועלת בהליך מואץ לקידום התחום. גייסנו אנשים מצויינים אשר עובדים בראייה כוללת עם כלל בעלי העניין כדי לגשר על חסמים, לקדם ולסייע ככל הניתן לקידום הפרויקטים מתוך ראייה רחבה לטובת התושב ופיתוח העיר.

"אני מברך את היזמים- משפחת חדיף על היותם הראשונים להגיע לשלב ההפקדה ומאחל לתושבי תל-חנן בשעה טובה, בקרוב תהנו מסטנדרט מגורים גבוה ביותר.״

יוסף חדיף – סמנכ"ל קבוצת משה חדיף אמר: ״אנו שמחים על הפקדת התכנית בותמ"ל, אין לנו ספק שזהו יום בשורה לעיר נשר ותושביה. אנו רוצים להודות לראש העיר, רועי לוי, להנהלת העיר, למנהלת להתחדשות עירונית, הועדה המרחבית לתכנון ובניה מורדות הכרמל, למשרד גורדון אדריכלים, לחברת aviv שניהלה את תכנון התב״ע, לחברת אביבים מנהלת הדיירים מטעמנו, כלל צוות היועצים המקצועיים שליוו אותנו ולכל מי שלקח חלק בקידום הפרויקט. כמובן תודותנו לבעלי הדירות במתחם שהלכו איתנו כברת דרך ארוכה, האמינו בפרויקט ובנו כיזמי התכנית, והם קוצרים היום את פירות השנים שעברו.
בתקופה זו שאנו רואים את החשיבות של מוגנות ומרחבים מוגנים יחד עם בנייה איכותית ללא התפשרות על איכות בניה ואיכות חיי התושבים ורווחתם אין לי ספק שפרויקט זה יהיה מהמובילים והיפים בעיר , אם לא היפה, האיכותי והגדול מביניהם.

"התכנית כוללת הקמת 1005 דירות חדשות, על פני 7 בניינים בגבהים שונים של בין 10 ל 30 קומות. שלב הפקדת התוכנית הינו אבן דרך משמעותית לקידום הפרויקט אשר במקביל אנו מקדמים את התכנון המפורט על מנת להיות ערוכים לבקשות להיתרי בניה ולתחילת שיווקו.״

 

צילום: עיריית נשר

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות