ניוזים חמיםתרבותחיפה

הרשות לקליטת עליה ביריד מידע לעולים בחופש הגדול

קיריל קרטניק יו"ר הרשות לקליטת עליה וחבר מועצת העיר: "בכוונתי להנגיש לעולים החדשים את כלל הפעילות הנערכת בעיר, לפעמים קשיי השפה גורמים לכל שמידע חשוב לא מגיע אל העולים"

הרשות לקליטת עלייה בחיפה ערכה אירוע חשיפת מידע לעולים שהגיעו ב-3 חודשים/חצי שנה האחרונים וכלל מידע חיוני לחופש הגדול.
בין המציגים היו: בנקים, קופות חולים, פנימיות, רישום לסיורים עירוניים, עמדת רישום ומידע של צוות הרשות לקליטת עליה רישום לפרוייקט בר מצווה, אולפני קיץ ופעילויות שונות נוספות.
קיריל קרטניק יו"ר הרשות לקליטת עליה וחבר מועצת העיר: "בכוונתי להנגיש לעולים החדשים את כלל הפעילות הנערכת בעיר, לפעמים קשיי השפה גורמים שמידע חשוב לא מגיע אל העולים. אנו נפעל באופן נמרץ לשפר את הנגשת המידע לעולים."
האירוע התקיים בלובי של מגדל ארמון המחודש וכלל את הופעתו של הזמר ארטיום ג'יגיט עולה חיפאי שהנעים את אוזנם של כלל האורחים, עמדות יצירה לילדים ובסיום נערכה הגרלה של ציוד לבית הספר בין הילדים.

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות