ניוזים חמיםבריאותחיפה

קייטנה עם לינה לילדים אלרגיים למזון, תיפתח ע"י המרכז הרפואי בני ציון

המכון לאלרגיה ואימונולגיה במרכז הרפואי בני ציון בחיפה, יפתח מחר, יום שני, ה-8 ביולי בכפר נהר הירדן קייטנה עם לינה לילדים אלרגיים למזון

בקייטנה שתימשך שלושה ימים, צפויים להשתתף כ-60 ילדים מכל רחבי הארץ לרבות ילדים מיישובים שפונו בצפון. הקייטנה תתקיים בהשגחה צמודה של צוותים רפואיים.

מנהל המכון לאלרגיה ואימונולגיה במרכז הרפואי בני ציון פרופ' אהרון קסל: "אני גאה בצוות שלי על תיכנון הקייטנה, שתקיים זו השנה השנייה ושקד על הכנת תפריט שיתאים לכל הילדים שאלרגים למזונות שונים, ובהבטחת שלומם של הילדים. זו משימה לא פשוטה לבקש מההורים לילדים אלרגיים לשלוח אותם לשלושה ימים לקייטנה ובמיוחד בתקופה זו של מלחמה".

פרופ' אהרון קסל אמר עוד: "אני מבקש להודות ל ד"ר מיטל אלמוג , הדיאטניות רוני ווגנר , יעל אודסקי ורעות טל ,לאחות אילנה מירניק וכמובן למזכירה שלי נעמה דדון על הדאגה לכך שחלומם של הילדים הללו וההורים שלהם יתגשם ופתיחת מסורת שתתקיים לא רק בישראל אלא בכפרים דומים בעולם שביקשו ללמוד מאיתנו איך עושים זאת נכון".

[addtoany]
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות