טקס הצבת מיצג השושנים למען השבת החטופים ולזכר חללי מלחמת "חרבות הברזל" התקיים בקריית ביאליק

מועדוני אזרחים וותיקים וקבוצות מתנדבים בקריית ביאליק, יצרו מיצג מרגש של עשרות רבות של שושנים אדומות ולבנות, שנסרגו אחת אחת בתהליך יצירה מיוחד, לזכרם של הנופלים במלחמת "חרבות הברזל" ולמען השבת החטופים מהשבי

ביוזמה משותפת של משתתפי מועדוני אזרחים וותיקים וקבוצות מתנדבים בקריית ביאליק, נוצר מיצג מרגש של עשרות רבות של שושנים אדומות ולבנות, שנסרגו אחת אחת בתהליך יצירה מיוחד. השושנים הוצמדו לציורי קיר מרשימים לזכרם של הנופלים במלחמת "חרבות הברזל" ולמען השבת החטופים מהשבי.

בטקס מרגש, בו הוצב המיצג במועדון "בית ברנר" בשכונת צור שלום, בירך ראש העיר, אלי דוקורסקי, את משתתפי המיזם והעניק להם תעודות הוקרה.

במיזם השתתפו חברי מועדון מופ"ת בית"ר ברנר, מועדון דן של רשת המתנ"סים העירונית,  מרכז היום גאולים של עמותת א.ש.ק., קבוצה מטעם האגודה למלחמה בסרטן ומועדון "חיים טובים". מדובר בשיתוף פעולה מיוחד ומרגש של מספר קבוצות לאזרחים ותיקים.
באתנחתא מוזיקלית הופיעה חבורת הזמר "הקול פתוח" בניצוחו של אבי פיינטוך. את המיזם והטקס הוביל צוות אזרחים ותיקים באגף הרווחה והביטחון החברתי של עיריית קריית ביאליק.

 

צילום: עיריית קריית ביאליק

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות