כללית מתחדשת ומתרחבת ברמלה. ארז לוי, מנהל מחוז מרכז כללית: “רמלה כעיר מרכזית בתנופה נמצאת במיקוד העשייה של כללית, אנו כאן כדי לוודא שכללית תוביל את שירותי הרפואה בצורה המיטבית והנכונה למען בריאות תושבי רמלה”

הנהלת כללית מחוז מרכז בנוכחות יו"ר דירקטוריון כללית, האלוף במיל' יוחנן לוקר וארז לוי, מנהל מחוז מרכז כללית, ערכו סיור במרפאות כללית ברמלה

השבוע התקיים סיור ברחבי העיר של הנהלת כללית מחוז מרכז בנוכחות יו”ר דירקטוריון כללית, האלוף במיל’ יוחנן לוקר.
ארז לוי, מנהל מחוז מרכז כללית: “ערכנו סיור במרפאות העיר וביקרנו בשכונות הוותיקות והחדשות והצגנו ליו”ר הדירקטוריון את תוכנית הפיתוח הרחבה שיש לכללית לעיר רמלה כחלק מהרחבת ושיפור שירותי רפואה איכותיים וזמינים עבור תושבי העיר”.
עוד מוסיף כי “רמלה כעיר מרכזית בתנופה נמצאת במיקוד העשייה של כללית, אנו כאן כדי לוודא שכללית תוביל את שירותי הרפואה בצורה המיטבית והנכונה למען בריאות תושבי רמלה”
הסיור התקיים במספר מוקדים בעיר ובהם מרפאת כללית רמלה דרום שמיועדת לצאת לשיפוץ בשנה הקרובה, חדר סימולציה לב רמלה, הראשון מסוגו במחוז מרכז, שיאפשר מפגשי סימולציה לצוותי הסיעוד ובמרכז בריאות הילד רמלה שעבר למשכנו החדש והמפואר בקניון.

יו”ר כללית, יוחנן לוקר, שהתרשם מתנופת העשייה ומהתפתחות העיר רמלה, הודה לצוותים והביע את הערכתו על התמודדות הצוותים ומסירותם בתקופה הקורונה ובעשייה הבלתי פוסקת למען הקהילה תוך חיבור חזק של הצוותים והמחויבות לתושבים.

צילום דוברות כללית מרכז
צילום דוברות כללית מרכז
צילום דוברות כללית מרכז
ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות