כ-16.5 מיליון שקלים הושקעו בהקמת ריאות ירוקות, פארקים וכיכרות בגבעת הרקפות בקריית ביאליק

4 פארקים חדשים, "שביל הפרדס", שביל שמקיף את שכונת גבעת הרקפות המיועד לרוכבי אופניים והולכי רגל וכן 3 כיכרות חדשות. כל זה הוקם בשכונת גבעת הרקפות בקריית ביאליק בהשקעה של כמעט 17 מיליון שקל

לאחרונה השלימה עיריית קריית ביאליק את הקמתו של "שביל הפרדס", שביל שמקיף את שכונת גבעת הרקפות. השביל מיועד להולכי רגל ורוכבי אופניים. השביל הטבעתי בעצם סוגר את המעגל החיצוני המקיף את בתי השכונה שנבנו עד כה.

בנוסף לכך, הוקמו ארבעה פארקים חדשים: פארק הזית, פארק הצלילים, פארק הכוכבים ופארק הצבעים, הנמצאים בקטעים הרדיאליים  ומחברים את רחוב יקינטון עם "שביל הפרדס". כל הפארק הם בעלי אופי שונה שמאובזרים במתקנים המיועדים לספורט ומשחקים. כמו כן, הוקמו שלוש כיכרות חדשות ברחוב יקינטון ובכך הושלמו עבודות הפיתוח בטבעת הפנימית של גבעת הרקפות. העירייה השקיעה במכלול עבודות הפיתוח כ – 16.5 מיליון שקל.

ראש העיר אלי דוקורסקי: "תושבי גבעת הרקפות יכולים ליהנות מתוספת נכבדת של גינות ופארקים לשעות הפנאי ולפעילות ספורטיבית. רוכבי אופניים והולכי רגל יכולים לעסוק בספורט במסלול מעגלי בשביל הפרדס מבלי לצאת מגבולות השכונה".

 

בתמונה: שביל הפרדס המקיף את גבעת הרקפות ומבט על פארק הזית. צילום: יניב אזולאי

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות