רישום שיא לקייטנות הקיץ בקריית אתא. השנה מציעה רשת המתנ"סים גם מסלול לילדי החינוך המיוחד

לפני כשבוע נסגרה ההרשמה לקייטנות בקריית אתא עם מספר שיא של נרשמים שבחרו בין מספר קייטנות ומסלולים : בתי הספר של החופש הגדול, קייטנת כדורגל, קייטנת כדורסל וקייטנת קרב מגן ישראלי. השנה תיפתח קייטנת קיץ גם לילדי גני החינוך המיוחד

 

רשת המתנסים העירונית בקריית אתא מפעילה במהלך חופשת הקיץ את מסגרות הפעילות של קייטנות הקיץ לילדי הגנים ובתי הספר, בהתאם למתווה משרד החינוך במטרה לתת מענה רחב ככל הניתן להורים ולילדים.

לפני כשבוע נסגרה ההרשמה עם מספר שיא של נרשמים שבחרו בין מספר קייטנות ומסלולים : בתי הספר של החופש הגדול, קייטנת כדורגל, קייטנת כדורסל וקייטנת קרב מגן ישראלי. בקייטנות החופש הגדול ניתן לבחור במסלול קצר עד השעה 13:00 (בעלות של 300 שקל בסבסוד משרד החינוך) או במסלול ארוך עד השעה 17:00 במספר מחזורים החל מתאריך 3.7 ועד לתאריך 18.8.

השנה תיפתח קייטנת קיץ גם לילדי גני החינוך המיוחד. הקייטנה תתקיים בין התאריכים 18.8 – 1.8 עד השעה 13:00.

הנחות ניתנות בהתאם לוועדת ההנחות ע"פ מצב סוציואקונומי וכן ניתנת 10% הנחה לילד שני בהרשמה לקייטנה במסלול הארוך.

הקייטנות כוללות התנסויות חווייתיות, למידה מגוונת באמצעות חוגי העשרה, ספורט, חינוך סביבתי ומעורבות חברתית, מועדון קריאה וסדנאות. בכל הקייטנות מועסק כ"א מקצועי ומיומן המאושר ע"י משרד החינוך.

 

צילום איחוסטרציה: גטיאימג'ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות