בעלי כלבים בקריית ביאליק שיצאו לטיול היומי עם כלביהם זכו להפתעה משמחת מפקחי העירייה

עיריית קריית ביאליק יצאה במבצע למיגור תופעת צואת בעלי חיים משוטטים ברחבי העיר. בעלי כלבים אשר ייאספו את צואת כלביהם יזכו בשובר לקבלת שי צנוע לכלב באחת מהחנויות המשתתפות במבצע

עיריית קריית ביאליק פועלת רבות למען שיפור חזות וניקיון העיר וכפועל יוצא מכך פונה לבעלי הכלבים למיגור תופעת גללי הצואה שלא נאספים ופוגעים באיכות החיים בעיר.

במקביל לאכיפה קפדנית של הטלת קנסות על בעלי כלבים שאינם אוספים את צואת כלביהם או מאפשרים לכלביהם לשוטט באופן חופשי ללא רצועה, פתחה העירייה במבצע בו מוענקים שוברי שי לתושבים שימצאו אוספים את צואת כלביהם. השובר מעניק שי צנוע באחת מחנויות בעלי החיים בעיר המשתתפות במבצע. בנוסף, בין כל בעלי הכלבים אשר הוענקו להם שוברי שי תתקיים הגרלה נושאת פרסים.  ראש העיר אלי דוקורסקי יעניק אישית בלשכתו את הפרס לזוכי ההגרלה.

הרשות תגבה את המבצע באמצאות פקחי העיר אשר יתגברו את הסיורים בחצרות ובגנים הציבוריים וברחובות העיר. המבצע יימשך עד 20.6 וישוב בחודש ספטמבר עם תחילת שנת הלימודים.

ראש העיר אלי דוקורסקי: "קריית ביאליק היא עיר נקיה ומטופחת, אך אי איסוף צואת הכלבים על ידי בעליהם  הוא עדין עקב אכילס שלנו. החלטנו לפעול לפי שיטת "המקל והגזר" : מצד אחד לקנוס ביד קשה את אלו שלא אוספים  את גללי צואת הכלבים ומהצד השני לעודד את התושבים על אזרחות טובה".

 

צילום: עיריית קריית ביאליק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות