התגייסות מרגשת של תלמידי “גבעת רם” בקריית אתא למען ילד בן 8 על הרצף האוטיסטי שזקוק לטיפולים יקרים

ילדי בית הספר "גבעת רם" פותחים את הלב למען ילדי וראייטי: התלמידים גייסו תרומות בשווי של 8000 שרל עבור תלמיד על הרצף האוטיסטי הזקוק לטיפולים יקרים

 

בית הספר “גבעת רם” ערך יום התרמה חגיגי למען ילדי “וראייטי ישראל”,  אשר התקיים בשיתוף הקהילה וביוזמת הנהגת התלמידים, ההורים והצוות החינוכי.

זוהי השנה ה-12 שבה בית הספר משתף פעולה עם ארגון וראייטי. ביום זה צוות בית הספר בשיתוף עם הנהגת ההורים והקהילה נתרמו למען י׳ בן ה-8 המתמודד עם אוטיזם וזקוק לטיפולים החשובים להתפתחותו.

ביום זה מתנדבים מהקהילה הגיעו להרצות לתלמידים על פועלם בתחום הנתינה, התקיימה מכירה של תוצרים שהתלמידים הכינו, הרקדה ולבסוף התקיים משחק של קבוצת כדורעף נשים קריית אתא בשיתוף התלמידים.

בסוף יום ההתרמה גייסו התלמידים 8000 שקל, אותו העבירו למנהלת ארגון וראייטי באזור צפון. בית הספר קיבל תעודת הוקרה על מסורת רבת שנים של תרומה , תמיכה והתמדה.

איריס הראל, מנהלת בית ספר “גבעת רם”: “בית ספר גבעת רם משתתף בכל שנה בתוכנית “הלב שלי עם ילדי וראייטי” . אנו מאמינים בהנחלת ערכים תרבותיים ובטיפוח תרבות של נתינה בקרב תלמידינו, בדרך זו  אנו מחזקים את הקשר של הילדים לבית הספר, לסביבה ולקהילה ובד בבד מטמיעים בילדינו ערכים שיהפכו אותם לבוגרים אחראים, ערכיים בעלי מוסר לסביבה ולחברה.”

 

צילום: עיריית קריית אתא

 

    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    עוד ניוזים בשבילך

    Back to top button
    נגישות