קריית אתא זכתה ב-5 כוכבי יופי בתחרות "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה"

5 כוכבי יופי הוענקו בתחום איכות החיים והסביבה לקריית אתא בתחרות "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה" של המועצה לישראל יפה ומשרד הפנים

 

קריית אתא זכתה בשבוע שעבר בחמישה כוכבי יופי, בתחרות "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה"- התחרות השנתית לאיכות חיים וסביבה מקיימת של המועצה לישראל יפה, הנערכת בשיתוף משרד הפנים, המרכז לשלטון מקומי בישראל ומרכז המועצות האזוריות. את התעודה העניקה לרשויות שרת הפנים-  הגב' איילת שקד .

תחרות "קריה יפה ומקיימת בישראל יפה" הינה אחת מהבולטות שבתחרויות המועצה לישראל יפה. מידי שנה מגיעים שופטי התחרות לרשויות המתמודדות על התארים השונים, מסיירים בעיר ובוחנים את תוכניות הפיתוח של העיר. התחרות מתקיימת על מנת להטמיע את ההכרה בחשיבות טיפוח הסביבה העירונית והתרומה לאיכות החיים של התושבים. בתחרות זו נבחנים מספר פרמטרים ובהם: המרחב היישובי, אמצעים לשירות הציבור, שטחים ציבוריים, מוקדי שירות ציבוריים בעלי רגישות סביבתית ועוד.

במהלך השנה האחרונה ביצעה העירייה ועודנה מבצעת, שורה של פעולות לשיפור חזות העיר ולתיגבור מערך הניקיון, האכיפה והשירות לתושבים. הפעילות כוללת  חלוקת העיר ל- 5 איזורים\רובעים במטרה לתת מענה ממוקד ומיידי לצרכים בשטח, תוספת של כוח אדם וציוד, טיפול בשטחים הציבוריים, טיפול באיזור התעשייה, אכיפה של השלכת פסולת , גזם ואי איסוף צרכי כלבים, תגבור הניקיון בכל העיר כולל שטיפה יסודית של הרחובות, תוספת של מכולות אשפה, פחים וספסלים, התקנת מצלמות אכיפה ומערכות כריזה בגני המשחקים, הקמת מרכזי מיחזור ועוד.

ראש העיר יעקב פרץ: "העירייה מקצה משאבים רבים לנושא איכות הסביבה, טיפול במפגעים סביבתיים וטיפוח המרחב הציבורי על מנת להבטיח איכות חיים גבוהה לתושבי העיר. יישר כוח לצוותי העירייה הפועלים ללא לאות לפיתוח המרחב הציבורי."

 

 

 

 

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות