תגבור פעילות הניקיון והאכיפה בכל קריית אתא. הגברת הקנסות למשליכי פסולת במרחב הציבורי

תיגבור מערך הניקיון בקריית אתא: במסגרת הפעילות מתבצעת שטיפה יזומה של הרחובות, טיפול וניקיון בשטחים הציבוריים הפתוחים , ניקיון גני המשחקים, גיזום עצים ועוד

 

עיריית קריית אתא מבצעת פעילות ניקיון נרחבת במטרה להתמודד עם כמויות האשפה הגדולות ולדאוג לניקיונה וטיפוחה של העיר.

במסגרת הפעילות מתבצעת שטיפה יזומה של הרחובות, טיפול וניקיון בשטחים הציבוריים הפתוחים , ניקיון גני המשחקים, גיזום עצים ושיקום גינות ציבוריות, פינוי כלי רכב וגרוטאות שאינן בשימוש, אכיפה של השלכת פסולת, השלכת גזם של בימי הפינוי הקבועים ואי איסוף צרכי כלבים, ניקיון יסודי של השוק הישן ואיזור התעשייה כולל אכיפה של השלכת פסולת תעשייתית על ידי מצלמות, שוטרים ופקחים.

בנוסף, תוגבר כוח האדם על ידי תוספת משמעותית של פקחים וציוד, הוספת מכולות גזם נוספות בכל העיר, החלפת מכולות אשפה, התקנת פחים, הצבת 12 קרטוניות חדשות והקמת נקודות מיחזור חדשות.

העירייה מבקשת את עזרת התושבים, בשמירה על ניקיון העיר. הציבור מתבקש להתחשב בימי הפינוי ולא להשאיר אשפה חשופה ליד הפחים בכדי למנוע את פיזורה בסביבת הפח. לדיווח על מפגעים ניתן לפנות למוקד העירוני 24 שעות ביממה בטלפון, בווטצאפ או במייל דרך אתר האינטרנט העירוני.

 

צילום: עיריית קריית אתא

    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    עוד ניוזים בשבילך

    Back to top button
    נגישות