יום שיא עם פעילויות מיוחדות בנושא בטיחות בדרכים התקיים בחטיבה העליונה רוגוזין בקריית אתא

כחלק מהתכנית השנתית בנושא בטיחות בדרכים: התקיים בחטיבה העליונה ברוגוזין קריית אתא הפנינג שכלל הרצאות של אנשי מקצוע, סימולטורים חווייתיים ואמנה עליה חתמו הצוות החינוכי והתלמידים

 

כחלק מתכנית הלימודים השנתית בנושא בטיחות בדרכים ובמסגרת שבוע הבטיחות בדרכים הארצי, התקיים בחטיבה העליונה רוגוזין בקריית אתא יום שיא בית ספרי בו לקחו חלק כל תלמידי בית הספר.

תלמידי שכבת י' השתתפו בהרצאה של כתב ערוץ 12, גלעד שלמור, בנושא הסכנות ברכב דו גלגלי. תלמידי שכבת י"ב האזינו לסיפור אישי של הורה שכול. תלמידי שכבת י"א התנסו בסימולטורים המדמים מצבי תנועה שונים, כגון: רכב מתהפך, בדיקת זמן תגובה ועוד.

במהלך ההפסקה התקיימה פעילות חגיגית שכללה את החתמת  התלמידים על אמנה בית ספרית לשמירה על הבטיחות בדרכים, וכן דוכני הסברה מטעם קבוצת התלמידים "מנהיגי דרך", שיטור עירוני ומועצת התלמידים הבית ספרית.

בית ספר "רוגוזין" זכה לפני מספר שנים בפרס הארצי של משרד החינוך בנושא חינוך לערכים בבטיחות בדרכים הודות לפעילות הענפה הנערכת בבית הספר לאורך כל השנה בנושא זה.

אורלי בן הרוש, מנכ"לית רוגוזין: "החטיבה העליונה רוגוזין חרטה על דיגלה להילחם בתאונות הדרכים באמצעות חינוך ערכי לשמירה על חיי אדם, להתנהגות בטיחותית וסובלנית בדרכים, המכבדת את בני האדם ואת חוקי התנועה".

 

צילום: עיריית קריית אתא

 

    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    עוד ניוזים בשבילך

    Back to top button
    נגישות