סוף לתאונות בצומת הרחובות הגפן ודפנה בקריית ביאליק

אגף ההנדסה של עיריית קריית ביאליק תכנן מחדש את הגיאומטריה של צומת הרחובות הגפן ודפנה, בכדי למנוע מצבים של היעדר שדה רעייה לרכבים החולפים

עיריית קריית ביאליק השלימה את ביצוע הפרויקט להסדרת תחבורה בצומת הרחובות הגפן ודפנה, אחד המקומות שהיוו נקודת התורפה הבטיחותית ובלטו לרעה בנתוני תאונות הדרכים בקריה.

אגף ההנדסה של העירייה תכנן מחדש את הגיאומטריה של הצומת בכדי למנוע מצבים של היעדר שדה רעייה לרכבים החולפים. לפני השינוי נהגו הנהגים לבצע סיבובי פרסה בתוך הצומת, להחנות את רכבם באמצע ולמנוע מהתנועה לזרום.

ההסדר התחבורה החדש ימנע את היווצרות הפקקים במקום, ייצור מיתון תנועה וישפר את בטיחות הנהגים ועוברי הדרך. עבודות הפרויקט כללו סלילת הכביש, פיתוח ושינוי גיאומטרי של הצומת. עלות הפרויקט היא כ – 300 אלף שקל.

ראש העיר אלי דוקורסקי: “השלמנו עוד פרויקט תחבורתי לשדרוג רחובות העיר ושיפור בטיחותם של תושבנו”.

צילום: עיריית קריית ביאליק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות