נחנך בית הכנסת “תפארת אלכסנדר” בשכונת הפרפר בקריית ביאליק

נחנך במעמד ראש עיריית קריית ביאליק ורב העיר בית הכנסת "תפארת אלכסנדר", שהוקם בשכונת הפרפר ברחוב הפקאן יקרא על שמו של אלכסנדר בילגרי ז"ל, ששימש כיו"ר המועצה הדתית

בית הכנסת החדש “תפארת אלכסנדר” שהוקם בשכונת הפרפר ברחוב הפקאן יקרא על שמו של אלכסנדר בילגרי ז”ל, ששימש כיו”ר המועצה הדתית, יו״ר חברת קדישא, היה גזבר ומנכ”ל העירייה.

המבנה המרשים בעל שתי קומות כולל אולם התפילה רחב ידיים ועזרת נשים גדולה. המבנה גם נגיש לבעלי צרכים מיוחדים.

הטקס התקיים במעמד ראש העיר אלי דוקורסקי, רב העיר יוסף ישר שליט”א, הנהלת העירייה, חברי מועצת העיר, חברי המועצה הדתית, משפחת בילגרי ותושבים הפוקדים את בית הכנסת. הטקס נפתח בדברי ברכה, עבר להסרת הלוט וגזירת הסרט.

בהמשך התקיימה סעודה חגיגית במהלכה הושמעו דברי תורה וברכות. בדברי ברכתו הודה ראש העיר, דוקורסקי למשרד לשירותי הדת על תמיכתו הכספית בבניית בית הכנסת ולמשפחת בילגרי: “אני מאחל לקהילת מתפללי בית הכנסת לחגוג כאן שמחות רבות, שתדעו חיי קהילה ואחדות, כבוד ושלום. זהו יום משמח עבור תושבי השכונה. בית הכנסת הוא ביתם של כל עם ישראל, בו נופלות המחיצות וכולנו מתכנסים לתפילה משותפת”.

 

בתמונה: נציגי משפחת בילגרי עם ראש העיר אלי דוקורסקי ורב העיר יוסף ישר שליט”א לאחר הסר הלוט

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות