ממשיך הקיץ החם לבני הנוער בקריית אתא: שלל אירועי תרבות ופנאי במהלך חופשת הקיץ

קיץ עם מגוון פעילויות לבני הנוער בקריית אתא: הופעות של אומנים מובילים, מגרשים מוארים בהם יתקיימו פעילויות ספורט ליליות וטורנירים, מופעי סטנד אפ, מתחמי פעילות, כנס מתגייסים עם מופע של עדן מאירי ועוד

כמידי שנה מקיימת עיריית קריית אתא ומחלקת הנוער העירונית סדרת אירועים לבני הנוער בעיר שיתקיימו במהלך חופשת הקיץ.  האירועים כוללים: הופעות של אומנים מובילים, מגרשים מוארים בהם יתקיימו פעילויות ספורט ליליות וטורנירים, מופעי סטנד אפ, מתחמי פעילות, כנס מתגייסים עם מופע של עדן מאירי והפעלות שונות במרכז הנוער העירוני ובגנים הציבוריים והפארקים ברחבי העיר.

כל אירועי הנוער תוכננו על ידי נציגי הנוער ע"פ בקשתם והם בחרו את האומנים והפעילויות כאשר את סדרת האירועים לבני הנוער יחתום מופע של הזמר רביד פלוטניק שיערך ב- 11.8 בשיתוף עם מפעל הפיס.

ממחלקת הנוער בקרית אתא נמסר: "במהלך חופשת הקיץ מחפשים בני הנוער בעיר תעסוקה איכותית וזולה קרוב לביתם. בשיתוף עם בני הנוער נבנתה עבורם תוכנית פעילות מקיפה בהתאם לבחירותיהם והעדפותיהם כחלק מאסטרטגיה עירונית חברתית שנועדה לאפשר לכל תושבי העיר ליהנות ממגוון רחב של פעילויות תרבות ופנאי, המותאמות לטעמם מבלי לצאת מהעיר וללא עלות כספית. "

 

צילום: עיריית קריית אתא

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות