פרויקט מרגש של הנצחת חללים בני קריית אתא: תלמידי רוגוזין ואולפנית שחם בנו אלבומי זיכרון שהוענקו למשפחות השכולות

פרויקט הנצחת חללים בבית יד לבנים בקריית אתא: תלמידי רוגוזין ואולפנית שחם העניקו אלבום זיכרון למשפחות החללים

טקס מרגש להענקת אלבומי הנצחה למשפחות שכולות במסגרת פרויקט “לכל חלל יש שם”, התקיים השבוע בבית יד לבנים בקרית אתא.

במסגרת המיזם הייחודי הנערך בשיתוף עיריית קרית אתא, משרד החינוך, ארגון יד לבנים ומדרשת אורנים נפגשים תלמידים מהחטיבה העליונה “רוגוזין” ומאולפנית שח”ם עם משפחות שכולות ונחשפים לסיפור חייהם.

במהלך שנת הלימודים נפגשו התלמידים עם המשפחות, נחשפו לתחנות בחייו של כל חלל אותו הנציחו תוך שימת דגש על  תחביביו וחלומותיו. כל החומרים הכתובים לצד התמונות נאספו ותועדו לכדי אלבום הנצחה שהוגש למשפחות בערב זה.

ד”ר מתי אבני, יו”ר בית יד לבנים בקרית אתא ציין כי תהליך ההנצחה מאפשר למשפחות השכולות  לזכור, לדבר ולשתף במסע הזיכרון האישי והפרטי ומאפשר לדור הצעיר להתוודע לאומץ ליבם של היקרים אשר בנופלם ציוו לנו את החיים.

יעקב פרץ, ראש עיריית קרית אתא: “גבורת הנופלים במערכה, מצטרפת לגבורה המיוחדת של משפחותיהם – ההתמודדות היומיומית עם האובדן. מפעל הנצחה זה, מסמל את הנחישות, את ההקרבה העצמית למען מטרה נעלה ואת תחושת השליחות המהווים את העקרונות שהנחילו החללים למדינת ישראל. יהי זכרם ברוך”

 

צילום: עיריית קריית אתא

    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    עוד ניוזים בשבילך

    Back to top button
    נגישות