הספרייה העירונית בקריית ביאליק מציינת את שבוע הספר העברי וחודש הקריאה עם מגוון פעילויות לכל הגילאים

הספרייה העירונית בקריית ביאליק מזמינה את תושבי העיר הקטנים והגדולים לפעילויות מגוונות אשר כוללות מפגשי סופרים, מופעים, שעת סיפור והצגות ילדים

כמדי שנה מתקיים בקריית ביאליק שבוע הספר העברי וחודש הקריאה.

הספרייה העירונית מזמינה את תושבי העיר הקטנים והגדולים לפעילויות מגוונות אשר כוללות מפגשי סופרים, מופעים, שעת סיפור והצגות ילדים.

שבוע הספר נפתח ביריד ספרים מהז’אנר הרומנטי שתופס תאוצה מרשימה בשנים האחרונות ופונה לשוק הקוראות בעיקר. נשות הקריה וערי הסביבה נהרו למפגש עם הסופרות דנה לוי אלגרוד, יהודית ציפורי, קרן גנון רופין ויולנדה הירש.

במהלך השבוע הקרוב הקוראים הצעירים יפגשו את סופרי הילדים ינץ לוי ואבישג גורן, ייהנו מהפנינג חוצות לעידוד הקריאה וישתתפו בשעת סיפור. לקוראים המבוגרים מצפים מופעי “שפם אם” שירים שעשו עלייה”.

ראש העיר אלי דוקורסקי: “קריית ביאליק הינה העיר שאהבת הספר והקריאה קרובות לליבם של תושבינו. מגיל צעיר אנו מעודדים את ילדינו לאהבת הספר באמצעות מערכת החינוך. מאז היבחרי לראשות העיר אני מתייצב מידי שבוע בכיתות א’ בעיר בכדי להקריא את הסיפור הנבחר ולקיים שיח פורה עם התלמידים הנבונים והסקרנים”.

בתמונה: ראש העיר אלי דוקורסקי עם חובבת הג’אנר הספרות הרומנטית ביריד הספרים

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות