תלמידים ועובדי עירייה “פשטו” על רחובות קריית אתא במבצע ניקיון נרחב, כשהם גם צובעים גדרות בשכונות בעיר

מבצע הניקיון המוגבר בקריית אתא נמשך:בשבוע שעבר בוצעו עבודות נרחבות שכללו ניקיון, גיזום, טיפול במפגעים וצביעת גדרות בשכונת התימנים, אברמסקי, בר כוכבא ושפרינצק

בימים אלה מבצעת עיריית קריית אתא מבצע ניקיון נרחב בכל העיר. במסגרת המבצע חולקה העיר ל- 22 איזורים בהם יתבצע ניקיון ממוקד ויסודי בהתאם לתוכנית עבודה מסודרת הכוללת שטיפת מדרכות, ניקיון, גיזום, פינוי אשפה וגזם, טיפול במפגעים וניקיון הפארקים, מגרשי המשחקים והגינות הציבוריות.

בשבוע שעבר בוצעו עבודות נרחבות שכללו ניקיון, גיזום, טיפול במפגעים וצביעת גדרות בשכונת התימנים, אברמסקי, בר כוכבא ושפרינצק ובהמשך יבוצעו עבודות בשכונות נוספות בהתאם לתכנית העבודה. הפעילות התקיימה בשיתוף עם “הקבוצה הירוקה” הכוללת תלמידים המתנדבים מטעם מחלקת הנוער העירונית לניקיון העיר.

במקביל יערך פיקוח מוגבר ע”י פקחי העירייה במטרה לאכוף את החוק העירוני בנושא גזם, פסולת ובעלי חיים. המבצע הינו חלק מתכנית העבודה לשיפור חזות העיר, להעלאת מודעות הציבור לנושא ולשמירה על איכות החיים בעיר.

העירייה מבקשת את עזרת הציבור, בשמירה על ניקיון העיר. תושבי העיר מתבקשים לא להשאיר אשפה חשופה ליד הפחים בכדי למנוע את פיזורה בסביבת הפח ע”י בעלי חיים או כל סיבה אחרת  ולהימנע מהוצאת גרוטאות וגזם שלא בימי הפינוי הקבועים.

תושבים הנתקלים במפגע במרחב הציבורי- מוזמנים לפנות 24 שעות ביממה למוקד העירוני בטלפון 109 או 04-8478058 או בהודעה בוואצאפ 0523744109 או במייל דרך האתר  העירוני.

 

צילום: עיריית קריית אתא

  ????????????????????????????????????
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  עוד ניוזים בשבילך

  Back to top button
  נגישות