עיריית קריית ביאליק קיימה ערב הוקרה מיוחד למתנדבים הפועלים בעיר כל השנה ובעיקר בתקופת הקורונה

קריית ביאליק מוקירה את מתנדביה, בערב הצדעה מיוחד שהתקיים לכבודם. ראש העיר דוקורסקי ציין לשבח את פועלם, בעיקר בזמן הקורונה כשדאגו לחבילות מזון לקשישים ומרותקי בית, לרכישת תרופות ועוד

עיריית קריית ביאליק קיימה ערב הוקרה למתנדבים לקראת חזרתם לשגרת העשייה. ראש העיר, אלי דוקורסקי, הודה למתנדבים על עשייתם הענפה ובמיוחד על התגייסותם בתקופת הקורונה. מדי שבוע עסקו המתנדבים בחלוקת מזון, בסיוע ברכישת תרופות, בשיחות טלפון למרותקי בית, בחלוקת ערכות להפגת הבדידות ועוד.

דוקורסקי: "מתנדבי קריית ביאליק הם דוגמא ומופת עבור הדור הצעיר. קריית ביאליק גאה במתנדביה המהווים בסיס איתן לפעולות סיוע ועזרה לקהילה ".

דוקורסקי ציין כי מתנדבי העיר פועלים בתחומים רבים ומגוונים ולא ניתן לתאר את העשייה העירונית בלעדיהם. דוקורסקי הודה לרכז המתנדבים העירוני עזרא חכם ורכזת המתנדבים הרשותית טלי סוקניק על פועלם בגיבוש צוותי המתנדבים.

במהלך הערב, הלהקת העירונית  "צעירי ביאליק" הופיעה במחרוזת שירי אירוויזיון  ולהקת "טריו אנדיו" לקחה את המשתתפים לטיול נוסטלגי בדרום אמריקה תוך שיתוף הקהל בשירה וריקוד.

צילום: עיריית קריית ביאליק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות