מיזם “אצלנו בשכונה” החיפאי נמשך – ביום ראשון הקרוב יחלו עבודות תחזוקה בשכונת שער העלייה לשיפור נראות השכונה

מיזם "אצלנו בשכונה", שיזמה עיריית חיפה לשיפור נראות שכונות העיר, יתקיים בשבוע הבא גם בשכונת שער העלייה

במסגרת המיזם, שיחל ביום ראשון, 23.5 ויימשך כשבוע, יבוצעו ברחובות השכונה הראשיים – האצ”ל, הרב אנקווה, הרותם ודרך צרפת וכן ברחובות המחברים ביניהם, עבודות תחזוקה שונות, שיכללו בין היתר: עבודות גינון וטיפוח נופי, שיפורי תאורת רחוב, שיקום מדרכות, תיקוני מעקות, התקנת ספסלים ואשפתונים, תיקון מהמורות בכבישים וצביעת מעברי חצייה.

בחודשים האחרונים נערך המיזם בשכונות נווה-דוד ונווה פז והביא לתגובות נלהבות ביותר מצד תושביהן. בדומה לפעילות שהתקיימה בשכונות אלה, יבוצעו העבודות בשכונת שער העלייה על בסיס היערכות מוקדמת של עובדי מינהל התפעול של עיריית חיפה, אשר קיימו סיורים מקדימים בשכונה, על מנת להגדיר את הליקויים הדורשים טיפול, ובכך למקד את הפעילות שתתבצע בשכונה. כחלק מההיערכות המקדימה, ביצע האגף לפניות הציבור בעיריית חיפה מהלך לשיתוף תושבי השכונה אודות ימי הפעילות והעבודות העתידות להתבצע בהם באמצעות פלאיירים בתיבות הדואר של התושבים. פעילות “אצלנו בשכונה” תימשך לאורך החודשים הקרובים, במטרה לשפר את חזותן של שכונות נוספות בעיר, בהן תתקיים פעילות דומה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות