עם פתיחת מחלף ביאליק צפון, זמני ההגעה לתושבי קריית ביאליק התקצרו בכ-25 דקות

ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי סייר במחלף ביאליק צפון יחד עם מנהל מחוז הצפון בחברת "נתיבי ישראל" והודה לעשרות התושבים ששלחו לו הודעות תודה עם פתיחת המחלף

ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, סייר במחלף ביאליק צפון (מחלף חן) החדש יחד עם מנהל מחוז הצפון בחברת “נתיבי ישראל” דמיטרי פריצקר, מ”מ מהנדס העיר איגור שימנוביץ ומנכ”ל החברה הכלכלית קריית ביאליק חיים מור חיים.

על פי נתונים ראשונים שנמסרו במהלך הסיור על ידי גורמי המקצוע, המחלף החדש מקצר בכ- 25 דקות את זמני ההגעה ליעד של הנהגים בשעות השיא. כמו כן, המחלף מפחית באופן משמעותי את עומסי התנועה והפקקים במחלף ביאליק דרום, בהצטלבות כבישי 22 (כביש עוקף הקריות) וכביש – 79. בסמוך למחלף הוכשר מסלול להולכי רגל ורוכבי אופניים המתחבר לשביל נחל נעמן.

מאז פתיחת המחלף לתנועה, תושבים רבים פנו לדוקורסקי עם מילות ברכה ותודה על המחלף החדש אשר מחבר לכביש עוקף הקריות גם את השכונה החדשה “נאות אפק” וגם את החלק הוותיק של העיר בו נמצאות שכונת צור שלום ואזור התעשייה קריית ביאליק.

ראש העיר אלי דוקורסקי: “אני מודה לתושבי העיר על עשרות הודעות שכללו תודות לפתיחת המחלף”.

צילום: עיריית קריית ביאליק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות