נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין אירח את הנהלת עיריית קריית ביאליק בבית הנשיא

הנהלת עיריית קריית ביאליק ערכה השבוע ביקור מיוחד, כשהמארח הוא כבוד נשיא המדינה רובי ריבלין, ששיבח את פועלו של ראש העיר. הנהלת העירייה ביקרה גם ב"יד ושם" ושמעה על חסידי אומות העולם

נשיא המדינה ראובן (רובי ) ריבלין אירח השבוע במשכן הנשיא את פורום המנהלים של עיריית קריית ביאליק. הנשיא שיבח את פועלו של ראש העיר אלי דוקורסקי וציין כי הוא שמח לארח את מטה הרשות בבית הנשיא. הנשיא סיפר שהוא מאוד התרגש במופע שערכה מקהלת קריית ביאליק, בו נכח בעבר.

בנוסף לבית הנשיא, ביקר פורום המנהלים של העירייה ביד ושם, סייר בתערוכה ושמע הרצאה בנוגע לחסידי אומות העולם, דרכי איתורם ודרך קביעת התואר. במהלך ההרצאה הסתבר שבין כ-150 חסידי אומות העולם המתגוררים בישראל, היה גם תושב קריית ביאליק. אברהם (יאן) ברור ז"ל שהלך לעולמו בשנה האחרונה בגיל 96  התגורר בקריית ביאליק יחד עם אשתו טרזיה. אברהם הוכר כחסיד אומות העולם בעקבות הצלת יהודי הולנד.

ראש העיר אלי דוקורסקי: "אני מודה לנשיא המדינה על קבלת הפנים הלבבית. רובי ריבלין קיבל לפני כשנה את אות אזרחות הכבוד של העיר קריית ביאליק. ריבלין הוא נשיא לתפארת".

 

בתמונה: נשיא המדינה ראובן (רובי ) ריבלין במשכן הנשיא עם פורום המנהלים של עיריית קריית ביאליק. צילום: בית הנשיא

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות