בשורה לנהגים ולתושבי קריית ביאליק: ביום רביעי יפתח מחלף ביאליק צפון (שד’ חן)

ביום רביעי ב-04.00 לפנות בוקר יפתח מחלף ביאליק צפון, שיחבר בין כביש 22, עוקף קריות, לשכונת צור שלום ממערב ושכונת נאות אפק ממזרח

לאחר שנים של ציפייה, יפתח ביום רביעי 28.4.2021 החל מהשעה 04:00 בבוקר מחלף חדש המחבר בין כביש 22, עוקף קריות, לשכונת צור שלום ממערב ושכונת נאות אפק ממזרח. השם שהוענק למחלף הינו ביאליק צפון (מחלף חן).

עם התקדמות הבנייה בשכונות החדשות בקריית ביאליק נוצר צורך במחלף נוסף, אשר ישפר באופן משמעותי גישה לכביש עוקף קריות עבור תושבי שכונת צור שלום ושכונת נאות אפק החדשה. כמו כן, תשופר מאוד הגישה לאזור התעשייה קריית ביאליק.

פתיחת המחלף תפחית באופן משמעותי את תנועת הרכבים במחלף ביאליק דרום ותשפר את הנגישות התחבורתית של השכונות גבעת הרקפות, שכונת הפרפר, סביניה וקריית שמריהו.

דרך המחלף החדש יעברו קווי מטרונית בעתיד אשר יחברו את השכונות החדשות עם הוותיקות ויחברו  בין שכונות העיר לכביש 4.

במסגרת הפרויקט הוקם גשר מעל כביש 22, מעבר תת קרקעי להולכי רגל ורוכבי אופניים, הוסדרה מערכת ניקוז המגיעה לנחל נעמן ובוצעו התאמות מיוחדות לסביבה ופיתוח נופי.

ראש העיר אלי דוקורסקי:” אני שמח לבשר לתושבינו על פתיחת המחלף שתיתן זריקת מרץ לעסקים באזור התעשייה ותקל משמעותית על הנגישות התחבורתית בצפון העיר”.

 

בתמונה: ראש העיר אלי דוקורסקי מסייר במחלף לקראת פתיחתו. צילום: ע. קריית ביאליק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות