לאחר שנים של השלכת פסולת באופן פיראטי: שיתוף הפעולה בין איגוד ערים להגנת הסביבה אזור מפרץ חיפה עם אשכול רשויות המפרץ הביא להסדרת תחנת המעבר לפסולת בעוספיא

עו"ד שרית גולן שטיינברג, יו"ר איגוד ערים אזור מפרץ חיפה- הגנת הסביבה:: "אני מברכת על שיתוף הפעולה החשוב הזה בין אשכול הרשויות ואיגוד ערים. יחד נייצר סביבה נקייה וטובה יותר לכל תושבי אזור מפרץ חיפה"

שיתוף הפעולה בין איגוד ערים להגנת הסביבה אזור מפרץ חיפה עם אשכול רשויות המפרץ הביא להסדרת תחנת המעבר לפסולת בעוספיא. במהלך ישיבת מועצת איגוד ערים להגנת הסביבה אזור מפרץ חיפה השתתף מנכ”ל אשכול רשויות המפרץ, מר אהרון אזולאי.
השתתפותו של אזולאי היא בעקבות הסיכום המשותף בין איגוד ערים לאשכול הרשויות לבניית תוכנית עבודה משותפת בנושאי הטיפול הרשותי בהתמודדות עם משבר האקלים והטיפול בפסולת.

במהלך הדיון ציין מנכ”ל איגוד ערים, ד”ר עופר דרסלר את הצורך שעלה לפני מספר שנים בהקמת תחנת מעבר לפסולת. האיגוד החל בתכנון וגיוס משאבים להקמת האתר תוך ניהול מו”מ בין הרשויות דליה ועוספיה. לאחר דיונים רבים התקבלה ההחלטה להסדיר את האזור ולוודא שיתנהל שם מעקב מסודר אחר השלכת הפסולת. בתחילת הדרך פנו איגוד ערים לקבל את המשאבים מהמשרד להגנת הסביבה ועם צמיחתו של האשכול הועברו אליו הסמכויות להקמת התחנה. המטרה של תחנת המעבר תהיה למנוע את המשך ההשלכה הפיראטית של פסולת בניין, גזם, ריהוט יישן ופסולת. תחנת המעבר הנבנית בימים אלו היא מענה חשוב לתושבי האזור, לאחר שנים בהן הושלכה שם פסולת באופן פיראטי. התחנה קמה בשיתוף בין רשויות דליה ועוספיה ותתופעל ע”י ספק חיצוני. הקמת התחנה בצורה מהירה ויעילה כל כך התאפשרה בזכות שיתוף הפעולה בין הגופים.
שיפוץ והסדרת תחנת המעבר הוא דוגמה מוצלחת לשיתוף הפעולה בין איגוד ערים לאשכול רשויות המפרץ.

עו”ד שרית גולן שטיינברג, יו”ר איגוד ערים אזור מפרץ חיפה- הגנת הסביבה: “אני מברכת על שיתוף הפעולה החשוב הזה בין אשכול הרשויות ואיגוד ערים. כמו ההישג בתחנת המעבר, כך בכל מקרה אחר נוכל להיות יעילים וממוקדים יותר בכל משימה. יחד נייצר סביבה נקייה וטובה יותר לכל תושבי אזור מפרץ חיפה.”

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות