חזרה ללימודים חגיגית השבוע בקריית אתא. מי שלא התחסן מהצוותים החינוכיים, מחויב בבדיקות תכופות

ולאור הירידה בשיעור התחלואה בקריית אתא, נפתחו השבוע וחזרו ללימודים גני הילדים, כיתות א'-ד', כיתות ה'-ו', כיתות י"א- י"ב, הצהרונים והחינוך המיוחד. צוותים חינוכיים שלא יתחסנו יהיו מחוייבים בהצגת בדיקת קורונה תכופה

השבוע נפתחה מערכת החינוך העירונית בקריית אתא בהתאם למתווה משרד החינוך ולאור הירידה בשיעור התחלואה בעיר. המוסדות שנפתחו הם: גני הילדים, כיתות א'-ד', כיתות ה'-ו', כיתות י"א- י"ב, הצהרונים והחינוך המיוחד.

במסגרת פרוייקט "מגן חינוך" בשיתןף עם פיקוד העורף, פועלת העירייה לעידוד ההתחסנות בקרב הצוותים החינוכיים כולל הסברה נרחבת והנגשת החיסונים. צוותים חינוכיים שלא יתחסנו יהיו מחוייבים בהצגת בדיקת קורונה תכופה המעידה כי אינם חולים.

ראש העיר יעקב פרץ: "כולנו יחד במציאות שנכפתה עלינו בשנה האחרונה. אנו עדיין מחוייבים להקפיד ולשמור על הנחיות משרד הבריאות: עטיית מסכות, שמירה על מרחק, מניעת התקהלות והיגיינה אישית. עליה נוספת  ברמת התחלואה תביא לסגירה מחודשת של מערכות החינוך והמסחר בעיר ועל כן חשוב שנהיה אחראיים וערבים זה לזה."

 

צילום: דוברות קריית אתא

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות