ועדת “פרס החינוך היישובי” של משרד החינוך ביקרה היום בקריית ביאליק, בעקבות המלצת משרד החינוך מחוז חיפה להעניק את הפרס השנה לקריית ביאליק

בעקבות המלצת מחוז חיפה על קריית ביאליק לקבלת פרס חינוך ישובי לשנת הלימודים תש"ף- 2020, הגיעה הבוקר ועדת הפרס לביקור במוסדות העיר. ד"ר סער הראל: "התרשמנו היום מעשייה חינוכית מגוונת וערכית, לאורך כל שלבי החינוך"

ועדת “פרס החינוך היישובי” של משרד החינוך ביקרה היום בקריית ביאליק. קריית ביאליק ואום אל פאחם הן הרשויות עליהן המליץ מחוז חיפה לקבלת פרס חינוך ישובי לשנת הלימודים תש”ף- 2020.

בתוך כך סיירה הבוקר בקרית ביאליק ועדת הפרס הארצי, בראשותה של אינה זלצמן, מנהלת המנהל הפדגוגי במשרד החינוך והתרשמה מהעשייה החינוכית בעיר.

משרד החינוך מעניק מדי שנה את הפרס היוקרתי על השקעה, איכות ומצוינות בעשייה החינוכית, לרשויות שבלטו בביצוע תהליכים ייחודיים, חדשניים ופורצי דרך ביישובם ונתנו משקל רב להשקעה בחינוך.

ד”ר סער הראל, מנהל מחוז חיפה, ואלי דוקורסקי ראש עיריית קרית ביאליק וצוותו ליוו את הוועדה. בתום הערכתה את כלל הרשויות המועמדות בארץ, תגיש הוועדה המלצותיה למנהל הכללי לקביעת הזוכים. שר החינוך יודיע לראשי הרשויות על זכייתן בתואר היוקרתי וגם במענק כספי, על סך מאה אלף שקל, אשר יושקע בפרויקט חינוכי ברשות.

אינה זלצמן, יו”ר הוועדה: “יש בקריית ביאליק עשייה מופלאה וצמיחה, יש ייחודיות לכל מוסד חינוך, יש צוותים המדברים עם להט ואש בעיניים. יש שפה משותפת ומוטיבציה לעשייה חינוכית רחבה. התרשמנו במיוחד מערך השיוויוניות בנגישות, בהכלה ובמגדר שהוא מקפצה לשבירת תקרת הזכוכית”.

ד”ר סער הראל, מנהל המחוז: “התרשמנו היום מעשייה חינוכית מגוונת וערכית, לאורך כל שלבי החינוך, עשייה הניזונה ממנהיגות מקומית בעלת חזון ומעשה, מנהיגות היוצרת שינוי, יוצרת תמונת עתיד ומגשימה, תוך מחויבות לתוצאות. החינוך הוא מנוע הצמיחה של העיר, הסתת משאבים ובחירה באנשים הנכונים, להם מחויבות לעיר ואשר מבינים את רוח המקום ואת השפה העירונית, הוא מהלך שמוביל את מערכת החינוך בעיר למצויינות והצטיינות בתחום הלימודי, ערכי וחברתי בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי כאחד “.

אלי דוקורסקי, ראש העיר, שליווה את הוועדה לאורך ביקורה ציין: ” קריית ביאליק ניצבת במקום הראשון בין העיריות בארץ בהשקעה בתלמיד במערכת החינוך שמכילה, תומכת, משלבת ו”תופרת חליפה אישית” לכל תלמיד ותלמידה. אני מודה לאגף החינוך על הובלת מערכת החינוך העירונית לפסגות חדשות, לצוותי החינוך ולמנהלי בתי הספר על עבודתם המסורה”. תודה מיוחדת הקדיש דוקורסקי לתלמידי קרית ביאליק שליוו את המפגש ושיתפו במשנתם. לנוכח מגבלות ההתכנסות, תועד הביקור מתחילתו ועד סופו באמצעים דיגיטליים.

 

צילום: עיריית קריית ביאליק

    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    עוד ניוזים בשבילך

    Back to top button
    נגישות