לרגל חודש השיוויון לבעלי מוגבלויות, מורי בית הספר “קדימה” בקריית ביאליק נפגשו עם 4 אנשים מיוחדים ונותני השראה בחייהם

במסגרת חודש השוויון לבעלי מוגבלויות, מורי בית הספר "קדימה" בקריית ביאליק זכו לחוות פעילות בנושא קבלת האחר והכירו ארבעה אנשים עם מוגבלויות - פיזית, ראייה, שמיעה ותקשורתית, ארבעה אנשים שיכלו למגבלה ועברו סיפור חיים מרגש ומעצים

בעיצומו של חודש השוויון לזכויות אנשים עם מוגבלות חוותה שכבת תלמידי כיתות ג’ בבית ספר “קדימה” בקרית ביאליק פעילות הסברה לנושאי הנגישות וקבלת האחר. השילוב והקבלה הינם לחם חוקו של בית ספר, אשר משלב תלמידים עם מוגבלויות שונות בכל שכבות הגיל.

הפעם הגיע תורם של מורי בית הספר לחוות פעילות בנושא קבלת האחר בהובלתה של מנהלת נגישות ישראל צפון-נ.י.צ. והמשנה לראש העיר ד”ר רויטל שורץ-סבירסקי.

לאחר הדרכה אודות עקרונות המוגבלויות השונות והנגשתן, נחשף צוות המורים בניהולו של יוסי חאלוואני לסיפוריהם של ארבעה אנשים עם מוגבלויות – פיזית, ראייה, שמיעה ותקשורתית; ארבעה אנשים שיכלו למגבלה ועברו סיפור חיים מרגש ומעצים.

שאלות צוות המורים במהלך המפגש היו מרגשות ומלאות הזדהות והמילים שכתב יוסי המנהל לאחר המיזם היו: “שכרם של העושים במלאכה: מפגש מרגש, מלמד ומקרב. ותודה על דרך בהעברת המסר.”

 

צילום: עיריית קריית ביאליק


 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות