הישג לשיטור: ירידה של עשרות אחוזים בכל תחומי הפשיעה בשנת 2020 בקריית ביאליק

השיטור העירוני בקריית ביאליק גאה להציג ירידה משמעותית במדד הפשיעה: ירידה של 53 אחוז בהתפרצויות לרכב, ירידה של 21% בהתפרצויות לעסקים, וירידה של 100% בשוד בנסיבות מחמירות.

ראש העיר, אלי דוקורסקי קיבל  לידיו ממשטרת ישראל את נתוני הפשיעה בקריית ביאליק לשנת 2020. מהנתונים עולה כי בשנה האחרונה חלה ירידה של 53 אחוז בהתפרצויות לרכב, ירידה של 21% בהתפרצויות לעסקים, ירידה של 8% בהתפרצויות לדירות וירידה של-100% בשוד בנסיבות מחמירות.

מאז הקמתו של השיטור העירוני לפני 8 שנים קיימת ירידה מתמדת בנתוני עבירות ופשיעה בעיר עקב זמינות כוח השיטור ומהירות התגובה. במסגרת הפעילות השוטפת מתבצעים סיורים ברחבי העיר תוך הקפדה על מקומות התגודדות בני הנוער בגנים ופארקים ציבוריים. בסופי שבוע ובעיקר בחופשות מבתי הספר מתגבר השיטור העירוני את כוחותיו ומפגין נוכחות רבה ברחובות העיר. השיטור העירוני יוזם פעילויות כגון איתור שוהים בלתי חוקיים, במיוחד באתרי בניה, סיורים למניעת וונדליזם והקמת רעש ועוד.

בשנת 2020 ניתן דגש על אכיפה הקשורה למשבר הקורונה לצורך קטיעת שרשרת ההדבקה, כגון אכיפה במקומות הומי אדם, עטיית מסכות, הפרת בידוד וכדומה.

ראש העיר, אלי דוקורסקי, אמר בסיפוק: “אני שמח כי צוות השיטור אינו נח על זרי הדפנה וממשיך להציב מטרות חדשות לצד פעילויות שבשגרה. אני מרגיש כי השיטור העירוני הפך לחלק בלתי נפרד מהנוף העירוני, אשר תורם רבות לתחושת הביטחון בקרב תושבינו”.

 

צילום: עיריית קריית ביאליק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות