אולם ספורט רב תכליתי יוקם בשכונת “נאות אפק” בקריית ביאליק. ישמש את הקהילה ותלמידי התיכון החדש

בשכונת "נאות אפק" בקריית ביאליק יוקם אולם ספורט המיועד לכ-600 צופים, בעלות הנאמדת בכ-14 מיליון שקלים.האולם ישמש בשעות הבוקר את בית הספר התיכון שיוקם בסמוך ובשעות הערב יעמוד לרשות הקהילה ויופעל על ידי רשת המתנס"ים העירונית

עיריית קריית ביאליק מקדמת את הקמת אולם ספורט רב תכליתי בשכונת “נאות אפק” בקריית ביאליק.

אול הספורט המיועד לכ-600 צופים,  יוקם בעלות הנאמדת בכ-14 מיליון שקלים שיושקעו על ידי מפעל הפיס, משרד התרבות והספורט ועיריית קריית ביאליק. האולם החדש ייבנה על פי סטנדרטים מחמירים כדי לעמוד בדרישות הליגה הלאומית בכדורסל. האולם ישמש בשעות הבוקר את בית הספר התיכון שיוקם בסמוך ובשעות הערב יעמוד לרשות הקהילה ויופעל על ידי רשת המתנס”ים העירונית.

בנוסף לאולם הספורט ייבנו במקום חדרי חוגים וחדרי ספח. לאחרונה נבחר הקבלן הזוכה ובחודשים הקרובים יחלו עבודות ההקמה.

האולם החדש מצטרף לשורה של מבני ציבור וחינוך שיוקמו בשנים הקרובות בשכונת “נאות אפק” , כגון בית הספר “צלילים” לילדים התקשורתיים על רצף האוטיזם, בית הספר התיכון החדש ו – 6 כיתות של מעונות יום לילדים מגיל לידה עד גיל 3.

לאחרונה התקיים סיור הקבלנים וכ – 20 חברות הביעו התעניינות במכרז להקמתו של המתחם.

ראש העיר אלי דוקורסקי: “אנו לא עוצרים לרגע בפיתוח השכונה החדשה “נאות אפק” על מנת לאפשר לתושבים המאכלסים את השכונה לקבל את כל השירותים קרוב לביתם”.

הדמיה: עיריית ק. ביאליק

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות