קווי המתח הגבוה וקווי המתח העליון, לאורך אזור התעשייה בקריית ביאליק, יוטמנו. יאפשר להגדיל באופן משמעותי את שטחי התעסוקה

עיריית קריית ביאליק ורשות מקרקעי ישראל (רמ"י) סיכמו, כי קווי המתח הגבוה וקווי המתח העליון לאורך אזור התעשייה בקריית ביאליק יוטמנו, מה שיאפר להכפיל את שטחי התעסוקה

עיריית קריית ביאליק ורשות מקרקעי ישראל (רמ”י) סיכמו על הטמנת קווי מתח גבוה וקווי מתח עליון לאורך אזור התעשייה קריית ביאליק, דבר שיאפשר להקים פי 2 שטחי התעסוקה בשטח ההרחבה.

דהיינו, 47,000 מ”ר מאושרים  יגדלו לכ- 90,000 מ”ר בערוב שימושים של תעסוקה , תעשייה ומסחר. אזור התעשייה החדש יורחב על השטח של 242 דונם.

במקביל לפיתוח אזור התעשייה החדש מקדמת העירייה שינוי תוכנית בניין עיר (תב”ע) להגדלת אחוזי בנייה באזור התעשייה הוותיק, מה שיאפשר שדרוג משמעותי לבעלי הנכסים במקום.

התכנית החדשה להטמנת קווי מתח עליון וקווי מתח גבוה אותה קידם במרץ בשנים האחרונות ראש העיר אלי דוקורסקי, מהווה שינוי  דרמטי שישנה את פני אזור התעשייה ויהפוך אותו לפארק מודרני.

לאחר בדיקת ההיתכנות  הכלכלית שרמ”י ביצעו, התברר שיש הצדקה כלכלית להטמנת קווי החשמל והיום התקיימה הפגישה הראשונה של צוות התכנון בראשות מתכננת המחוז ליאת פלד.

ראש העיר אלי דוקורסקי :”הטמנת קווי המתח תאפשר להסיר מגבלות רבות שנבעו מקיומם ולהגדיל באופן משמעותי את שטחי התעסוקה”

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות