על מסך ענק: המחווה המרגשת של עיריית חיפה לדני (שמילו) רום, כוכב העבר של מכבי חיפה

ברק רום, בנו של דני (שמילו): "אני מודה לעיריית חיפה על שצירפה את שמו של אבי למיזם כוכבי הכדורגל של חיפה מכל הזמנים. אבי, אשר נמצא כיום במצב בריאותי קשה, התרגש ושמח מאוד כששמע על כך ואין לי ספק שלאור עברו המפואר, הוא ראוי לכך ביותר".

דמותו של כוכב העבר של קבוצת מכבי חיפה, דני (שמילו) רום, תוצג על גבי שלטי לד באצטדיון “סמי עופר” במשחק המרכזי בין מכבי חיפה לבית”ר ירושלים. השחקן, שציין את יום הולדתו ה-80, נמצא בימים אלה במצב בריאותי קשה ונאבק על חייו. בני משפחתו של כוכב העבר בכדורגל, דני (שמילו) רום, פנו לאחרונה לעיריית חיפה וביקשו לצרף את דמותו של אב המשפחה למיזם Made in Haifa, שהגתה העירייה כמחווה לכוכבי עבר בכדורגל שצמחו בעיר. רום, שאמש חל יום הולדתו ה-80, נמצא כיום במצב בריאותי קשה, כשהוא סובל מדלקת ריאות חריפה ומתקשה בתנועה ובדיבור. רום נחשב בעיני רבים לאחד השחקנים הגדולים בישראל בכל הזמנים. בעבר שיחק רום במדי קבוצת מכבי חיפה במשך 13 שנים, משנת 1957 ועד לפרישתו ב- 1970. כמו כן הופיע במדי נבחרת ישראל משנת 1959 ועד לאחר משחקי הגביע העולמי במכסיקו 1970. לאור הבקשה המיוחדת, החליטה עיריית חיפה להיעתר ברצון רב לבקשת המשפחה וכבר במשחק שייערך באצטדיון “סמי עופר” בין קבוצת מכבי חיפה, בה שיחק רום, לבין קבוצת בית”ר ירושלים, תוצג דמותו המאויירת של רום על גבי שלטי הלד באצטדיון, לצד דמויותיהם של אייל ברקוביץ’, אלי גוטמן, טל בנין, זאהי ארמלי, ראובן עטר, יניב קטן, אבי רן ז”ל ורובי שפירא ז”ל, שנבחרו להיכלל במיזם ושדמויותיהן כבר מוצגות בו.

ברק רום, בנו של דני (שמילו): “אני מודה לעיריית חיפה על שצירפה את שמו של אבי למיזם כוכבי הכדורגל של חיפה מכל הזמנים. אבי, אשר נמצא כיום במצב בריאותי קשה, התרגש ושמח מאוד כששמע על כך ואין לי ספק שלאור עברו המפואר, הוא ראוי לכך ביותר”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות