כבוד: שני מורים מהישיבה התיכונית בקריית אתא זכו בתואר מורי המאה של מינהל החינוך הדתי במשרד החינוך

יוסי אוחנה ואביטל בוקובזה מהישיבה התיכונית בקריית אתא זכו בתואר מורי המאה. זוהי השנה השלישית ברציפות שמורים מהישיבה התיכונית זוכים בתואר זה של מינהל החינוך הדתי במשרד החינוך

כמידי שנה נערך טקס “מורי המאה” של מינהל החינוך הדתי במשרד החינוך המעלה על נס את פועלם של 100 מורי החינוך הממלכתי-דתי המצטיינים בהישגים פורצי דרך. זוהי השנה השלישית ברציפות שמורים מהישיבה התיכונית זוכים בתואר זה על פועלם המבורך בשדה ההוראה והחינוך.

המורים יוסי אוחנה ואביטל בוקובזה מהישיבה התיכונית זכו בתואר מורי המאה של מינהל החינוך הדתי במשרד החינוך. שופטי התחרות ציינו כי בחירתם של אוחנה ובוקובזה הינה אות הוקרה על עבודתם המסורה הנעשית מתוך אמת פנימית ותחושת שליחות, תוך מתן יחס אישי וחם לכל תלמידה והנחלת ערכי הרוח היהודית.

מורי המאה הינם מנהיגים חינוכיים, פורצי דרך בהובלת תכניות ערכיות, לימודיות, וחינוכיות הפועלים ללא לאות להטמעת יעדי החמ”ד וקידום מטרת העל “בית חינוך כמשפחה”. המורים הנבחרים מהווים את חוד החנית של מורי החמ”ד ומשמשים כדמות משמעותית ומודל לחיקוי לילדים, להורים ולאנשי הצוות.

יוסי אוחנה משמש כמחנך בישיבה התיכונית מזה למעלה מ- 10 שנים ובנוסף משמש כרכז חינוך חברתי של השכבה. אביטל בוקובזה הגיעה לחטיבה לפני כשנתיים ומשמשת כמורה למתמטיקה וכרכזת פדגוגית.

לדברי מנהל הישיבה אלי ונחוצקר עבודתם החינוכית מאופיינת במקצועיות, במסירות ובחריצות.  לדבריו:” צוות הישיבה התיכונית ימשיך לשאוף להישגים בכל תחומי הדעת. בשמי, בשם ראש העיר, בשם התלמידים והוריהם ובשם תושבי העיר, אנו מודים למורים הזוכים על פועלם המבורך למען התלמידים.”

 

  המורה יוסי אוחנה שנבחר. מורי המאה הינם מנהיגים חינוכיים. צילום: עיריית ק. אתא
  המורה אביטל בוקובזה. אות הוקרה על עבודתה המסורה הנעשית מתוך אמת פנימית. צילום. עיריית ק. אתא
  ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

  כתיבת תגובה

  Back to top button
  נגישות