עיריית קריית ביאליק מנגישה את השירותים הדיגיטליים בתחום החניה: יבוטלו המדחנים, במקומם איזיפארק, תו חניה שנתי ועוד

המהפכה הדיגיטלית מגיעה גם לחניה והפיקוח של עיריית קריית ביאליק: מדחנים ברחבי העיר יבוטלו והחנייה תתאפשר באמצעות איזיפארק, סלופארק, פנגו או תו חנייה שנתי

 

עיריית קריית ביאליק מבצעת שינויים בהסדרי חניה ציבורית בתחומי העיר ומרחיבה את השירותים הדיגיטליים בתחום החנייה והפיקוח.

מדחנים ברחבי העיר יבוטלו והחנייה תתאפשר באמצעות איזיפארק, סלופארק, פנגו או תו חנייה שנתי אותו ניתן לרכוש במשרדי העירייה בעלות של 35 שקל לשנה.

גם תווי החנייה הייחודיים, כגון תו רחוב, תו הזהב ותו הסטודנט שניתנו בעבר לזכאים בצורת מדבקות לרכב, יונפקו באופן דיגיטלי בלבד. בנוסף לכך, ביצוע התשלומים והגשת ערעורים עבור דו”חות החנייה והפיקוח יתבצעו באופן מקוון באמצעות אתר האינטרנט של העירייה.

לתושבים שאין באפשרותם אמצעי דיגיטלי או חסר ידע ביישומי מחשב, יינתן סיוע במילוי הטפסים במרכז שירות לתושב.

ראש העיר, אלי דוקורסקי: “אנו צועדים לקראת המהפכה בכל הקשור לדיגיטציה והנגשת השירות לתושבינו והפעם בנושא החנייה והפיקוח. אין יותר צורך לכתת רגליים למשרדי העירייה, אלה ניתן לקבל שירות בלחיצת כפתור ובזמן שנוח ומתאים לתושב מבקש השירות”.

 

צילום: עיריית קריית ביאליק

 

 

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

Back to top button
נגישות