השוטרים חשדו שרוכב האופניים החשמליים מנסה לברוח, בגלל מטען חבלה שיש עליו וכשהצליחו לתפוס אותו גילו “חומר” אחר

בתום חקירת משטרה הוגש הבוקר כתב אישום נגד תושב עכו בחשד שהחזיק סם מסוכן מסוג קוקאין במשקל 1 קילוגרם. החשוד נמלט מהשוטרים, שחשבו בתחילה שהוא נושא מטען חבלה

במהלך פעילות ממוקדת של בלשי תחנת עכו בעיר העתיקה לפני מס’ שבועות, הבחינו הבלשים בתושב העיר כשהוא רוכב על אופניים חשמליים ועמו אדם נוסף, קטין, תושב העיר כשהוא מתנהג בצורה מחשידה והורו לו לעצור.

החשוד הגביר את מהירות נסיעתו במטרה להימלט מהשוטרים תוך שהשוטרים רודפים אחריו אל סמטאות העיר העתיקה כאשר בהמשך החשוד נטש את האופניים ונמלט מהמקום רגלית כשהוא מורה לקטין עם האופניים להמלט מהמקום.

בתום מרדף אחר הקטין במהלכו ניסה הנאשם לחסום את דרכם של הבלשים תפסו הבלשים את האופניים ועליהם תיק שהיה מקובע לכידון והכיל 1 ק”ג של סם מסוכן מסוג קוקאין.

מכתב האישום שהוגש לבית המשפט המחוזי בחיפה עולה כי עקב סברתם של הבלשים כי מדובר במטען חבלה זומן למקום חבלן משטרתי אולם בהמשך התברר כי מדובר בחומר החשוד כסם מסוכן מסוג קוקאין.

האופניים נתפסו והוחרמו לטובת הליך חילוט ובלשי ימ״ר חוף עצרו את החשוד לפני כשבועיים לחקירה בתחנת המשטרה, כאשר מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת והבוקר, כאמור, הגישה נגדו פרקליטות מחוז חיפה כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.

 

צילומים: דוברות המשטרה

    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    Back to top button
    נגישות