תושב בוסטן הגליל יצא לדייט עם אישה אחרת מהיישוב, זה הסתיים באונס בחוף אכזיב

המשטרה הגישה הבוקר כתב אישום נגד תושב בוסתן הגליל בן 40 בחשד לביצוע אונס בתושבת היישוב. אנס אותה בחוף אכזיב בזמן שיצאו לבילוי

המשטרה פתחה בחקירה לפני מספר שבועות עם קבלת תלונה בתחנת המשטרה בדבר חשד לביצוע אונס בתושבת היישוב בוסתן הגליל בשנות ה- 30 לחייה.

במסגרת חקירה מורכבת ומאומצת שניהלה תחנת נהריה וכללה עד כה מגוון פעולות ובהן איסוף ממצאים פורנזיים בזירה, תפיסת מצלמות אבטחה הפעלת אמצעים טכנולוגיים שונים וגביית עדויות, עצרו בלשי תחנת נהריה את החשוד, תושב בוסתן הגליל בן 40 שעל פי החשד ביצע את המעשים.

מהחקירה עולה כי בעת שהקורבן והחשוד נפגשו בחוף אכזיב החשוד אנס את הקורבן. בהתאם לממצאים שנאספו עד כה, מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת והבוקר, כאמור, הגישה פרקליטות מחוז חיפה הצהרת תובע נגד החשוד לבית משפט השלום בעיר כאשר בימים הקרובים יוגשו נגדו כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים.

 

צילום אילוסטרציה: גטיאימג'ס

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות