ממשיכים לשמור ירוק: 350 תושבי קריית אתא הגיעו להיבדק בשבוע, בעמדת הבדיקה במרכז הנוער שלא מצריכה הפניה

נמשכת פעילות אכיפה מניעה והסברה בנושא הקורונה בקריית אתא. עמדות בדיקת קורונה הועמדו לרשות התושבים במרכז הנוער

פעילות ההסברה, האכיפה והמניעה של התפשטות נגיף הקורונה נמשכת בקריית אתא, במטרה לעצור את שרשרת ההדבקה ולהוריד את מספר הנדבקים בעיר.
במסגרת הפעילות מתבצעות ישיבות היערכות יומיות ונמשך שיתוף הפעולה ההדוק של הפיקוח והשיטור העירוניים עם פיקוד העורף בהפעלת יחידות סיור הפועלות במקומות מרכזיים, בגני המשחקים ובבתי עסק בעיר. לאור ההקלות בסגר ופתיחת חנויות הרחוב, מוודאים צוותי הפיקוח, השיטור והסיירות את השמירה על ההנחיות תוך הקפדה על עד 4 לקוחות בבית עסק. השבוע חילקה המשטרה דוחות לבתי עסק שלא נשמעו לאזהרות ולא הקפידו על ההנחיות בדבר התקהלות.
לדברי ראש העיר, יעקב פרץ: “קריית אתא היא עיר ירוקה אולם אנו ממשיכים בהיערכות וגם במהלך השבוע המשכנו לקיים ישיבות עבודה מול נציגי משרד הבריאות, פיקוד העורף וכוחות החירום וההצלה תוך ניטור של התחלואה בעיר לבלימת התפשטות הנגיף. חשיבות משמעותית יש גם לבלימת שרשראות הדבקה במקרים של גילוי תחלואה ולכן בשיתוף עם פיקוד העורף, משרד הבריאות ומד”א העמדנו בשבוע שעבר עמדות לבדיקת קורונה ללא הפניית רופא לתושבי העיר. כ- 350 תושבים הגיעו להיבדק. קיימת חשיבות רבה לאיתור תחלואה, במיוחד של חולים א-סימפטומטיים אשר עשויים להרחיב את התחלואה בעיר.”

 

צילומים: עיריית קריית אתא

    ????????????????????????????????????
    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    Back to top button
    נגישות