מתחדשים: מרכז מוזיקה מתקדם הוקם בתיכון אורט קריית ביאליק. התלמידים יהנו גם מאולפן הקלטות ואפילו “מזגנים אקוסטיים”

לתלמידי תיכון אורט קריית ביאליק מחכה הפתעה: מרכז מוזיקה חדש עם חדר המוזיקה החדש ורחב ידיים בעל חדר נגינה, אולפן הקלטות וחדר בקרה. וזה לא הכל

כשתלמידי התיכון אורט קריית ביאליק  יחזרו ללימודים הסדירים בבית הספר, תמתין להם הפתעה נעימה: חדר המוזיקה החדש ורחב ידיים בעל חדר נגינה, אולפן הקלטות וחדר בקרה. המרכז נבנה לפי הדרישות האקוסטיות וכולל מזגנים שקטים מיוחדים, כיסוי קירות ותקרה בחומר אקוסטי.

חדר המוזיקה מאובזר בכלים מוזיקליים שונים ומחשבים לעריכה ועיבוד הצליל. גם הרהיטים נבחרו בקפידה להשלמת התמונה של המרכז המושקע והמודרני.

המקום ישמש לשיעורי מוזיקה ונגינה וכן כאולפן הקלטות ללהקת קולות ״אורט״ המורכבת מתלמידי הכיתות התקשורתיות וללהקה הבית ספרית. “BIalik beat”.

כמו כן, בית הספר יעמיד את שירותי אולפן ההקלטות החדש לקהילה, להרכבים מוזיקאליים ולאירועים משפחתיים ואישיים במחירים מוזלים. תושבי העיר שירצו להקליט ברכה מוזיקלית או שיר יוכלו לעשות זאת במרכז המוזיקה החדש.

ראש העיר, אלי דוקורסקי, סייר במרכז יחד עם מנהל קריית החינוך אורט קריית ביאליק, רמי פורת, והתרשם מההשקעה: “שאפו להנהלת בית הספר. אני משוכנע שהן תלמידי בית הספר והן הקהל הרחב יוכלו להיענות מהמרכז החדש”.

 

צילומים: עיריית קריית ביאליק

    ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

    כתיבת תגובה

    עוד ניוזים בשבילך

    Back to top button
    נגישות