תכירו את הקבוצה החדשה שקמה: “מכבי קריית אתא-ביאליק”, לאחר איחוד בין צור שלום למכבי קריית אתא

איחוד היסטורי בין הקבוצות מכבי צור שלום ומכבי קריית אתא הוליד קבוצה משותפת: מכבי קרית אתא- ביאליק

ראש עיריית קריית אתא יעקב פרץ וראש עיריית קריית ביאליק אלי דוקורסקי נפגשו השבוע לדון על פרטי ההסכם לאיחוד בין שתי עמותות הכדורגל מכבי צור שלום- ביאליק ומכבי קריית אתא.
ראשי הערים בירכו על האיחוד שיאפשר לדבריהם לקדם את הקבוצה האזורית לליגה ללאומית.
הקבוצה החדשה תיקרא: “מכבי קרית אתא- ביאליק” והיא תזכה לתמיכה כלכלית על ידי איגום המשאבים משתי הרשויות יחדיו.
ראש עיריית קריית אתא, יעקב פרץ, סיפר: “הנהלות הקבוצות גיבשו בסיס לשיתוף פעולה לקבוצה מאוחדת שתייצג רבים מתושבי האזור. שיתופי פעולה בתחום הספורט הם מבורכים ויש בהם כדי להעמיד בסיס איתן לקבוצות חזקות. אני רואה בספורט בעיקר כמוטיב חינוכי ועיקר הדגש צריך להיות מושם על קבוצות הילדים והנוער כאשר קבוצות הבוגרים מהוות את הבמה אליה הצעירים צריכים לשאוף ולהגיע. אני מקווה כי הקבוצה המאוחדת תציג כדורגל תחרותי ומעניין שתהווה מודל לשיתופי פעולה ספורטיביים גם בעתיד.”
ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי: “אני בעד שיתופי הפעולה בין הקריות בתחום הספורט ומקווה כי בעקבות הכדורגל ייעשה איחוד דומה בכדורסל. הקפדנו, כי לצד איחוד הקבוצות הבוגרות כל עיר תשמור על עצמאות קבוצות הילדים, נערים והנוער, שישמשו כעתודה לקבוצה הבוגרת המאוחדת, מה שייתן לבני הנוער מוטיבציה לשאוף למצוינות על מנת להתקבל בעתיד לקבוצה הבוגרת”.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות