ליאור פליק נבחר לכהן קדנציה נוספת בתפקיד יו”ר אגודת הסטודנטיות והסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה

אחוזי ההצבעה בבחירות לאגודת הסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה השנה היו הגבוהים ביותר בכל מערכות הבחירות שהתקיימו באגודה אי פעם

יו”ר אגודת הסטודנטיות והסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה בשנתיים האחרונות, ליאור פליק, נבחר השבוע בפעם הנוספת לכהן בתפקיד היו”ר האגודה לשנתיים נוספות. אחוזי ההצבעה בבחירות השנה היו הגבוהים ביותר בכל מערכות הבחירות שהתקיימו באגודה אי פעם. ליאור שנבחר ע”י חברי המועצה, נפרד בפוסט מרגש מחבריו לאגודה שסיימו את כהונתם, הסגן רועי דיין, הנשיאה פאני בן עמי רבינוביץ’ וסגן הנשיאה אופק ספיר.  

ואלה דבריו של ליאור פליק, יו”ר אגודת הסטודנטיות והסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה עם בחירתו לתפקיד:

“נבחרתי אתמול לכהן כיושב ראש האגודה לשנתיים נוספות לצד חברי מועצה מדהימים ושותפים לדרך ולעשייה. אך אתמול גם נפרדנו מחלק מחברי המשפחה שלנו, חברים/ות שממזמן הם חלק בלתי נפרד מחיי. אני רוצה להודות לכל חברי המועצה של שנת 2018-2020 שביחד עם החבורה המדהימה הזו הצלחנו להוביל להישגים רבים בכל התחומים למען הסטודנטיות והסטודנטים שלנו, אתם חלק מהמשפחה הגדולה שלנו של אגודת הסטודנטים לעד. אני רוצה להודות לשותף שלי, לסגן המדהים שליווה אותי בשנתיים האחרונות, החבר היקר רועי דיין שפעל ב-4 שנים האחרונות רבות למען הסטודנטים, ובשנתיים האחרונות סייע לי להוביל את האגודה למקומות הכי גבוהים שישנם. תודה נוספת לסגן הנשיאה אופק ספיר שהוא כבר חלק בלתי נפרד מהמשפחה שלנו. אופק כיהן כיו”ר מועדון מודל האו”ם, סגן הנשיאה, וקידם פרויקטים רבים באגודה, תוך כדי שהוא נמצא תמיד היכן שרק מבקשים להוביל ולעשות. תודה מיוחדת גם לנשיאת האגודה, האימא של האגודה, פאני בן עמי רבינוביץ’ המדהימה, אחות על מלא. האגודה היא חלק משמעותי מימך, תודה על המשלחות שקידמת, תודה על הפרויקטים הרבים שקידמת למען נשים ואוכלוסיות שונות, תודה על זה שעמדת לצידי בשנתיים האחרונות ועזרת לי להגיע למקום בו אנו נמצאים. בלעדיכם שותפים יקרים כל זה לא היה קורה, המון הצלחה בהמשך ואין ספק שעוד נפעל ונעשה רבות יחדיו. ולחברי המועצה החדשים ובעלי התפקידים החדשים שיש באגודה אני רוצה לאחל לכולכם/ן ברוכים הבאים למשפחה הכי מיוחדת שישנה. מצפים לנו שנתיים מאתגרות של עשייה מרובה והרבה רגעי קסם. מבטיח להמשיך לעבוד לצידכם/ן עם התשוקה הגדולה שיש לי לאורך השנים.”

ליאור, מתחילים עידן חדש?  

אני שמח שניתנה לי ההזדמנות להמשיך שנתיים נוספות בתפקדי יו”ר אגודת הסטודנטיות והסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה. אני רוצה להודות לאלפי הסטודנטיות והסטודנטים שלקחו חלק בתהליך הבחירות ולחברי/ות המועצה הנבחרים על האמון שנתנו לי להמשיך ולהנהיג את אגודת הסטודנטים בגדולה בארץ. בשנתיים האחרונות קידמנו עשרות פרויקטים חדשים, טיפלנו באלפי פניות, הקמנו מחלקות חדשות ודאגנו לכל אוכלוסיות הסטודנטים בפתוחה. אני בטוח שגם בשנתיים הקרובות נקדם יחדיו תהליכים רבים בטח בתקופה מאתגרת שבה אנו נמצאים ונמשיך בעבודה הקשה לטובת ציבור הסטודנטים בפתוחה.

אתם מרוצים באגודה מאחוזי ההצבעה בבחירות?

הבחירות האחרונות המחישו לנו את העבודה הקשה שעשינו בשנתיים האחרונות ואת המעורבות של הסטודנטים באגודה, ואני שמח שבבחירות האחרונות אלפי סטודנטים השתתפו במערכת הבחירות שהפכה להיות מערכת הבחירות המוצלחת ביותר מאז קום האגודה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

Back to top button
נגישות