חינוך למופת: הסיפור המרגש של שכבת ט' בנשר שטיילו יחד עם בעלי צרכים מיוחדים

https://youtu.be/iWV8XDM-XME
שכבת כיתות ט' של חטיבת הביניים א' בנשר יצאו לטיול שנתי למדבר יהודה, את הטיול הם סיימו היום (יום חמישי) בעלייה בשביל הנחש למצדה. המיוחד בטיול היה החיבור אותו ביצע בית הספר עם חברת פאראטרק Paratrek, מיזם המתמחה במתן פתרונות לכל סוגי המוגבלויות באשר הם, ומאפשר לטייל ולחוות את הטבע במלוא עוצמתו והדרו. בערב השני של הטיול נפגשו התלמידים עם יעלה, שסיפרה להם על ההתמודדות שלה עם המוגבלות לצד החלומות והשאיפות שלה, התלמידים שיתפו את יעלה בחלומות שלהם. לאחר מכן נערכה הכנה והדרכה כיצד הם יעזרו ליעלה ולארנון לעלות ולטייל בשביל הנחש. הבוקר, הם עלו יחד עם ארנון ויעלה, בעלי מוגבלויות, בשביל הנחש עד למצדה, כאשר כל פעם תלמיד אחר הוביל. התלמידים סיפרו למורים על החוויה המיוחדת אותה עברו, על הרגשת הנתינה שחוו, על כך שיעלה וארנון סמכו עליהם שהם יסחבו אותה במעלה ההר.
סיפור מרגש של שילוב בעלי צרכים מיוחדים. נשר. צילום: אלון מאיר.סיפור מרגש של שילוב בעלי צרכים מיוחדים. נשר. צילום: אלון מאיר.

רועי לוי, ראש עיריית נשר: "כיף שיש לנו צוותי חינוך והוראה כל כך מיוחדים שמחברים את התלמידים שלנו לפרויקטים ייחודים, כיף עוד יותר שיש לנו תלמידים ערכיים המתחשבים בזולת, סבלניים ואכפתיים.
זאת הגאווה שלי השבוע, זאת הגאווה של מערכת החינוך בעיר. יום המורה שמח!!"

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות