בשורה להורים בקריית ביאליק: העירייה תקיים ותסבסד קייטנות חנוכה, למרות סירוב משרד החינוך לממן אותן

ראש עיריית קריית ביאליק, אלי דוקורסקי, החליט לקיים קייטנטת בחמוכה, למרטת שמשרד החינוך מסרב לתקצב אותן. "על מנת שלא לפגוע במיזם חשוב זה החלטתי לסבסד את הפעילות ולאפשר קיומה"

בקרית ביאליק פותחים קייטנות חנוכה למרות החלטת משרד החינוך שלא לתקצב את בית הספר של החגים. ראש העיר קריית ביאליק אלי דוקורסקי ציון: "לאחרונה התבשרנו כי משרד החינוך החליט שלא לתקצב את קייטנות חנוכה בבתי ספר וגני ילדים. למרות זאת ועל מנת שלא לפגוע במיזם חשוב זה החלטתי לסבסד את הפעילות ולאפשר קיומה. בהתאם לכך, הנחיתי את הגורמים הרלוונטיים ברשות המקומית, להיערך להפעלתה של התוכנית לרבות קליטת כח אדם ורישום תלמידים".

במכתב ששוגר להורי התלמידים בבתי הספר בעיר ובגנים הדגיש דוקורסקי כי העירייה פועלת על בסיס תפיסה ששמה את צרכי התושב במרכז: “מיזם קיטטנות חנוכה מאפשר מחד תעסוקה ופעילות תרבותית חווייתית לילדים ומאידך נותן אפשרות להורים לקיים שגרת יום המשלבת בין תעסוקה למשפחה”.
התוכנית תופעל בבתי הספר בקריית ביאליק לילדי כיתות א’-ג’ בין השעות 8:00-13:00. עלות התוכנית 150 שקל לכל התקופה.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close