שני צעירים מחליסה חיפה חשבו שזה רעיון טוב להזמין דרך הדואר משלוח מחו”ל של נשק לא חוקי. לשליח הדואר חיכו גם השוטרים

במסגרת האכיפה המוגברת והממוקדת של משטרת ישראל נגד החזקה ושימוש באמצעי לחימה לא חוקיים במגזר הערבי, למען שלום הציבור וביטחונו, ניהלה היחידה המרכזית חקירה סמויה במהלך השבועות האחרונים, שהתמקדה בניסיון לייבא אמל"ח ארצה מחו"ל, שהחזקתם אינה חוקית.
כאמור, עם המעבר של החקירה לשלב הגלוי, עצרה היחידה לפני שבועיים שני חשודים, תושבי שכונת חליסה בשנות העשרים לחייהם כאשר נצפו ממתינים לשליח הדואר אשר סיפק להם את כלי הנשק ובעת קבלתו נעצרו השניים ונתפס האקדח ברשותם.

בתום חקירה מאומצת ומורכבת, בה הושקעו מאמצים רבים ואמצעים טכנולוגים מתקדמים, הגישה המשטרה אתמול הצהרת תובע כנגד שני החשודים ובימים הקרובים יוגש כתב אישום על ידי פרקליטות מחוז חיפה בהתאם.
במשטרה רואים בחומרה עבירות החזקה ושימוש בנשק לא חוקי ולפיכך ממקדת אכיפתה בתחום, כאשר מתחילת השנה הנוכחית חשפה ותפסה המשטרה מעל 4000 פריטי אמל”ח שונים, לרבות אלה שנתפסו לאחר שהוחדרו ארצה משטחי הרשות הפלסטינית, אחרים שנגנבו ובמקרה האמור – תפיסת כלי נשק בפעילות מודיעין מתוחכמת, במהלך ניסיון להביאו דרך משלוח חבילה מחו”ל.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות
Close
Close