שלום ותשלמו: הוזמנו למשחק השלום בסמי עופר, לא הצליחו להיכנס לחנייה וקיבלו קנס

מי שחשב שאין יותר דוחות לבאים לסמי עופר התבדה בשני האחרון כשהעירייה חילקה שוב כמות לא מבוטלת של קנסות על רכבים של אוהדים שהגיעו למשחק בין ברזיל לישראל. עיריית חיפה הייתה בין המארחים של משחק השלום אבל כאמור, זה לא הפריע לה לקנוס את מי שהיא הזמינה למשחק. והמשפט האחרון הוא דו משמעי. א"ר ובן זוגה הוזמנו למשחק ע"י ההפקה, עם אישור כניסה לחנייה. אממה? כאשר הגיעו לשכונת נאות פרס וביקשו להיכנס לחנייה, לא הצליחו מאחר וסגרו את הכביש ולא אישרו להם לעבור, אז הם חנו מחוץ למתחם וזכו לקנס של 250 ₪ יחד עם עוד הרבה מאוד רכבים.

א”ר, הוזמנתם ונקנסתם?

כן! הייתה לנו חנייה מסודרת באיצטדיון אבל לא הצלחנו להגיע! אי אפשר היה להגיע לאיצטדיון! הכביש לחניון היה סגור כשהגענו, הוא היה סגור כנראה בגלל עבודה בכביש כי הכל היה חסום שם, בגלל זה חנינו בחוץ!!!!!

אז איפה חניתם בסוף?

אחרי סיבובים החנינו את הרכב ממש מחוץ למתחם של מת”ם, נכון, זה היה באדום לבן אבל כולם חנו שם וכולם קיבלו קנס כי הכניסה לאיצטדיון הייתה חסומה!!!! זה היה או התקף לב או אדום לבן!  מי יכול במשחק כזה לתת דוחות!!??? אנשים חנו במתמ על המדרכה, באמצע הכלום, בלילה וגם לשם הגיעו פקחים!

סופי נקש, חברת מועצת העיר: 

לצערי הרב גם כאשר עיריית חיפה מארחת משחק שאמור לשמש כמקפצה עבור העיר גם אז העירייה נוהגת לחנך את התושבים בקנסות. חוזרים על אותו הסיפור, שכשיש דרבי או משהו מקוצי אפשר להקל על התושבים בטח כשאין פתרונות.

תגובת עיריית חיפה תצורף כשתתקבל.

ניוזים- רשת אתרי החדשות המקומיות של ישראל, מכבדת את זכויות היוצרים ועושה את כל המאמצים לאיתור בעלי הזכויות של היצירות הכלולות בכל הכתבות שלנו ברשת. במידה ומצאתם יצירה שאת/ה בעלי הזכויות עליה ואתם מעוניינים להוריד אותה מהכתבה או להוסיף לה קרדיט, אנא פנו אלינו בטלפון/ ווטסאפ: 0522818000 או שלחו למייל: .mnewzim@gmail.com

כתיבת תגובה

עוד ניוזים בשבילך

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

Back to top button
נגישות